Anasayfa Haber BOXBOY & BOXGIRL Ücretsiz Demosu Yayınlandı

BOXBOY & BOXGIRL Ücretsiz Demosu Yayınlandı

BOXBOY & BOXGIRL ücretsiz demosu

BOXBOY & BOXGIRL ücretsiz demosu Nintendo eShop üzerinden yayınlandı.

BOXBOY puzzle serisi, BOXBOY + BOXGIRL ile ilk kez Nintendo Switch’e geliyor. Bugün yayınlanan BOXBOY & BOXGIRL fragmanında oyunculara kendi başlarına bulmacaları çözmek için kutunun dışında nasıl düşünmeleri gerektiğine vurgu yapılıyor.

Bu yeni bulmaca platformunun sunabileceği şeylerin tadını çıkarmak isteyenler oyunun ücretsiz demosunu Nintendo eShop’dan şimdi indirebilirler.

İlginizi Çekebilir: Nintendo Switch 8.0.0 Güncellemesi Yayınlandı

270‘den fazla aşamaya ev sahipliği yapan oyunda ayrıca oyunculara ilk defa iki kişilik bulmaca çözme deneyimi de sunulacak. Alternatif olarak, oyuncular “A Take for Two” modunda yıldız çapraz kutuları Qbby ve Qucy arasında geçiş yapabilecek.

Bonus olarak, ana hikayeyi tamamlayan oyuncular, uzun boylu olan Qudy’nin dikdörtgenin dışında düşünmeye zorlayan bulmacaları tanıttığı yeni bir maceraya erişebilecekler.

Son olarak bugün yayınlanan BOXBOY & BOXGIRL ücretsiz demosu ile oyuncular seride ilk kez kullanılan co-op modunu da deneyimleyebilecekler. Co-op modunun yanı sıra, oyuncular söz konusu bu ücretsiz demoda oyunun çeşitli aşamalarına ve modlarına da erişim sağlayabilecekler.