Anasayfa Haber Bülten ADATA Yeni XPG SPECTRIX D60G DDR4 RAM Modelini Duyurdu

ADATA Yeni XPG SPECTRIX D60G DDR4 RAM Modelini Duyurdu

ADATA Technology, oyunculara yönelik yeni bellek modeli SPECTRIX D60G’yi tanıttı.

SPECTRIX D60G’nin tasarımı kullanıcılara daha geniş bir aydınlatma alanı sunuyor. Ürünün elmastan esinlenilerek tasarlanan köşeli yüzeyinin %60’ı RGB aydınlatma barındırıyor. Ortasında fırçalanmış metal görünümlü alüminyum ısı dağıtıcısı yer alan D60G, tasarımdaki iddiasını performansına da yansıtıyor. 3000 ila 4133 MHz arasındaki hızlarda çalışabilen ürün, hız aşırtmada da kolaylık sağlıyor.

Programlanabilir RGB Aydınlatma

SPECTRIX D60G kullanıcılara aydınlatma efektlerini arzu ettikleri şekilde değiştirme imkanı tanıyor. Kullanıcılar ister ürünle birlikte gelen XPG RGB Sync yazılımını, isterlerse de önde gelen anakart üreticilerinin kendi yazılımlarını kullanarak D60G’nin aydınlatma efektini, parlaklığını ve renklerini değiştirebilecekler.

Sinyal kalitesinde herhangi bir düşüş yaşanmaması ve istikrarlı biçimde yüksek performans vermesi için yüksek kaliteli yonga setleri kullanılarak üretilen XPG SPECTRIX D60G kullanıcılarına uzun bir kullanım ömrü sunuyor. Ayrıca Intel Extreme Memory Profiles (XMP) 2.0 desteği de olan ürün, böylelikle hem overclock işlemini kolaylaştırırken, aynı zamanda sistemin daha istikrarlı çalışmasını sağlıyor.

Ürünün piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı yakında açıklanacak.