Anasayfa Haber MSI Dizüstü Bilgisayar Serilerini 9. Nesil Intel İşlemcilerle Güncelledi

MSI Dizüstü Bilgisayar Serilerini 9. Nesil Intel İşlemcilerle Güncelledi

MSI oyunculara yönelik Gaming serisi dizüstü bilgisayarlarını yeni Intel ve Nvidia işlemcilerle yenilediğini duyurdu.

MSI tarafından oyunculara yönelik tasarlanan Gaming serisi bilgisayarlarda Intel’in 9. nesil işlemcileri kullanılmaya başlanıyor. Intel Core i9 serisi işlemcilerin bir önceki nesle göre daha verimli ve güçlü çalıştığını belirten MSI, tüm ürün gamında bu işlemcileri seçenek olarak tüketiciye sunuyor.

MSI bunun yanında, Gaming serisi dizüstülerinde kullandığı Nvidia grafik işlemci seçeneklerini de artırmış. Nvidia tarafından yeni duyurulan GTX 1650 serisi grafik işlemciler de belirli modellerde tüketicinin karşısına çıkacak.

MSI tarafından yenilenen dizüstü bilgisayarları GT, GS, GE, GP, GL ve GF serilerini kapsıyor. En üst seviyedeki Titan serisini oluşturan GT75 ve GT63 modellerinde, Intel Core i9 işlemci ve RTX 2080 ekran kartı seçeneği mevcut. Aynı seçenekler Stealth serisi mensubu GS75 ve GS65 ile Raider serisini oluşturan GE75 ve GE63 RGB modelleri için de geçerli.

Biraz daha hesaplı bir model isteyenler, GP75 Leopard modelinde Intel Core i7 işlemci ve Nvidia RTX 2060 ekran kartı seçeneğiyle karşılaşacaklar. Aynı seçenekler GL73 ve GL63 modellerinde de sunuluyor.

Hem ince, hem de hesaplı bir seçenek isteyen oyuncular için ise Thin serisinde iki seçenek mevcut. Bu seriye mensup olan GF75 ve GF63 modellerinde yine 9. nesil Intel Core i7 işlemci ve Nvidia GTX 1650 ekran kartı seçenekleri bulunuyor.