Anasayfa Haber Steam Altın Hafta İndirimi Başladı

Steam Altın Hafta İndirimi Başladı

Steam Altın Hafta İndirimi 2019 kapsamında 1000’den fazla oyunda büyük indirimler oyuncuları bekliyor.

Son dönemde Epic Store ve Steam arasında kaşanan rekabet en çok biz oyunculara yarayacak gibi görünüyor. Steam Altın Hafta İndirimi ile 1000’den fazla oyunda indirim yapıldı. Japonya’da çalışanların tatili olarak bilinen Golden Week, böylece oyun fiyatlarına yansımış oldu.

Öne çıkan oyunlar tarafında özellikle Japon stüdyoların yapımları dikkat çekiyor. From Software’ın kült üçlemesinin son ayağı olan Dark Souls 3, Metal Gear Solid V, Resident Evil 2 Remake ve Final Fantasy XV gibi önemli oyunlarda büyük fırsatlar var.

Üstelik bu indirim dönemine katılan tek oyun mağazası Steam değil. PlayStation Store da kendi ülkesindeki bu tatil dönemine kayıtsız kalmadı. Henüz ülkemizde Altın Hafta İndirimi başlamamış olsa da, dünyanın birçok bölgesinde bu özel haftaya özel fırsatlar sürüyor. Microsoft tarafında ise henüz bu yönde bir çalışma yapılmadı.

İndirime giren diğer önemli oyunlar arasında Nier: Automata, Tekken 7, Soulcalibur VI, Shadow of the Tomb Raider, Nioh, Resident Evil 7 ve Resident Evil 6 bulunuyor.

İndirim kapsamındaki tüm oyunların listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.