Ghost Recon Wildlands The Punisher

Ghost Recon Wildlands The Punisher Aktörünü Getirdi

In Haber, Oyun by İlker ŞekercioğluLeave a Comment

Ghost Recon Wildlands, Operation Oracle için The Punisher aktörü Jon Bernthal ile anlaştı.

Ghost Recon Wildlands, Şubat ayında Special Operations 4 ile ikinci yılının son güncellemesini almıştı. Öte yandan Ubisoft, 2 Mayıs tarihinde sunacağı Operation Oracle ücretsiz güncellemesi ile oyuna The Punisher yıldızı Jon Bernthal’ı dahil ediyor.

Oyuna eklenecek iki yeni görev ile Ghost Takım Lideri Binbaşı Cole D. Walker ile savaşabileceksiniz. İki sezon Netflix’te yayınlanan ve sonrasında iptal edilen The Punisher dizisinin başarılı oyuncusu Jon Bernthal, oyunda da ortalığı kasıp kavuracak gibi gözüküyor.

Yeni bir Ghost Recon oyununa ya da mevcut oyuna gelecek yeni içerik güncellemelerine hazırlık niteliğinde olduğu düşünülen ücretsiz güncelleme ile gelecek görevlerin hem solo hem de 4 oyuncu ile oynanabileceği belirtiliyor. Görevleri tamamlayanlar yeni kozmetik ödülleri de elde edebilecekler.

2 Mayıs Perşembe günü PC, Xbox One ve PlayStation 4 için gelecek güncelleme ile aynı zamanda oyun için ücretsiz hafta sonu etkinliği de başlatılacak. Oyuncular etkinlik boyunca, Operation Oracle içeriği de dahil olmak üzere Ghost Receon’a ücretsiz olarak erişilebilecek.

İlginizi çekebilir: Anno Serisinin En Hızlı Satan Oyunu Anno 1800 Oldu