Assassin's Creed Ragnarok

Assassin’s Creed Ragnarok’dan İlk Görüntüler Geldi

In Haber, Oyun by Deniz Aslan5 Comments

Vikingleri konu alacak olan Assassin’s Creed Ragnarok ile ilgili ilk detaylar WCCFTech tarafından sızdırıldı.

Daha önceden paylaşılan haberlere göre, yeni Assassin’s Creed oyununun Vikingleri konu alacağı ortaya çıkmıştı. Şimdi de Assassin’s Creed Ragnarok olarak lanse edilecek olan yeni oyun ile ilgili bir takım temel bilgiler de açığa çıktı.

WCCFTech’in raporu doğrultusunda, yeni oyunda bizleri şu zamana kadarki en büyük Assassin’s Creed haritası bekliyor. Viking mitolojisini konu edinecek olan yeni AC oyunu, Britanya, Danimarka, İsveç, Norveç ve Finlandiya gibi ülkeleri kapsayacak. Aynı zamanda WCCFTech tarafından paylaşılan haberde, oyunun hikayesinin co-op olarak da oynanabileceği de özellikle belirtiliyor. Böylece oyuncular, yeni AC oyununu arkadaşları ile birlikte oynayabilecekler.

İlginizi Çekebilir: Yeni Call of Duty Ne Zaman Duyurulacak?

Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen serinin yeni oyununda ayrıca, zırh ve silah çeşitliliğinin de büyük ölçüde artırıldığı vurgulanıyor.

Şimdilik, yeni AC oyununun ne zaman sunulacağı bilinmiyor. Ancak, Ubisoft’a yakın kaynaklar bahsi geçen oyunun 2020 yılı içerisinde yeni nesil konsollar ile beraber piyasaya sunulacağını işaret ediyor. Son olarak, hemen aşağıdan Assassin’s Creed Ragnarok oyunun erken sürümüne ait olan ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.

Sızdırılan AC Ragnarok Görüntüleri

Assassin's Creed RagnarokAssassin's Creed RagnarokAssassin's Creed RagnarokAssassin's Creed RagnarokAssassin's Creed RagnarokAssassin's Creed RagnarokAssassin's Creed Ragnarok

İlginizi Çekebilir: Ubisoft, Oyun Anahtarı Satanlara Savaş Açıyor