Anasayfa Haber Total War, Game of Thrones Taktikleri İle Oynandı

Total War, Game of Thrones Taktikleri İle Oynandı

Total War Game of Thrones

Total War oyuncuları, Game of Thrones taktiklerinin hatalarını YouTube üzerinden yayınladıkları videolarla eleştiriyor.

Game of Thrones 8. Sezon 3. Bölüm ile yıllardır beklenen Winterfell Savaşı sonunda ekranlara taşındı. En uzun gecede gerçekleşen savaştaki taktikler ise başarısızlıkları sebebiyle oyuncular için alay konusu oldu. Oyuncular, Total War: Warhammer 2 ile Game of Thrones taktiklerinin bir kez daha üzerinden geçti.

YouTube üzerinden yayınlanan videolar ile Game of Thrones final sezonundaki büyük savaşın taktikleri tekrar canlandırılırken, bazı oyuncular kendi taktiklerini de ortaya koydu. Oyuncuların ortak fikri savaştaki taktiklerin çok saçma olduğu yönünde. Aşağıdaki videoda milkandcookiesTW adlı YouTuber bölümdeki tüm problemler hakkında detaylı bir tahlil yapıyor. Örneğin, ölüler ordusunun üzerine ilk olarak atlıların gitmesinin büyük bir hata olduğu vurgulanıyor. Yine Gece Kralı’nın da sadece tek yönden saldırmasının anlamsız olduğuna işaret ediliyor.

Tüm bunlara rağmen HBO dizisi, TV tarihinin en büyük savaşlarından birisini ekranlara taşıdı ve izlenme rekorlarını alt üst etmeyi başardı.