Anasayfa Haber John Wick Hex PC, Mac ve Konsollara Geliyor

John Wick Hex PC, Mac ve Konsollara Geliyor

John Wick Hex

John Wick Hex, Keanu Reeves’in başrolünde olduğu film serisinin tutkunlarını mest edecek.

John Wick: Chapter 3 Parabellum vizyon tarihi olan 17 Mayıs yaklaşırken serinin hayranlarını memnun edecek bir oyun duyuruldu. John Wick Hex bir aksiyon türündedir diye bekliyor olabilirsiniz ancak oyun hızlı tempolu ve aksiyon odaklı bir strateji olarak nitelendiriliyor.

Thomas Was Alone ve Volume gibi indie oyunlara imza atan Mike Bithell tarafından yönetilen oyun PC, Mac ve oyun konsolları için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun Epic Games Store platformu üzerinden satılacağının da altını çizelim.

Silah, kılıç ve dövüş aksiyonlarının en iyi şekilde yakalanması ve filme yakın olması için John Wick’in yaratıcı ve dublör ekibi ile çalışılması da Hex için heyecanı artırıyor. Oyunda ilerledikçe yeni silahlar, kıyafetler ve lokasyonlar açabileceksiniz. Oyunun orijinal bir hikayeye sahip olacağı da bilgiler arasında. Oyunda mermilerinizi boşa harcamamaya da özen göstermek zorunda kalacaksınız. Bunun sebebi ise mermilerin sınırlı olacak olması. Yani hareket ve saldırılarınızı önceden iyi planlamanız gerekecek.

Filmden Ian McShane ve Lance Reddick’in sesleri ile dahil olduğu kesinleşen projeye esas adam Keanu Reeves’in de dahil olacağına ise kesin gözüyle bakabiliriz. Oyunun yayıncısı Good Shepherd Entertainment oyunun çıkış tarihi konusunda henüz bilgi paylaşmadı.