Logitech G502 LIGHTSPEED Tanıtıldı

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

Logitech en çok satan oyun faresini, sevilen dizaynını değiştirmeden LIGHTSPEED teknolojisiyle güncelleyerek oyunculara sunuyor.

Logitech G en çok satan oyun Mouse’unun son teknolojiyle güncellenen versiyonu olan kablosuz G502 LIGHTSPEED’i tanıttı. Logitech G502 LIGHTSPEED birinci sınıf kablosuz cihazların hassasiyetini ve performansını, hayranların sevdiği yüksek performanslı bir tasarımla birleştiriyor.

Logitech G502 LIGHTSPEED’in orijinal versiyonunun dizaynı ve özellikleri korurken, bu özelliklere LIGHTSPEED ve POWERPLAY kablosuz teknolojileri eklendi ve ağırlığı da 7 gram azaltıldı. Bunu mümkün kılmak için, Logitech G mühendislik ve tasarım ekipleri, G502’nin her bir unsurunu yeniden değerlendirdi ve ince duvar tasarımıyla iç iskelet kasası dahil, Logitech G PRO kablosuz oyun Mouse’unun yeniliklerini birleştirdi.

Logitech G502 LIGHTSPEED, dokulu lastik yan tutamakları ve oyuncuyu memnun eden sağ-el kullanım tasarımıyla en üst düzeyde rahatlık sağlıyor. Yeni Logitech G502 LIGHTSPEED, PVC içermiyor ve her ürün satın alımında Logitech’in okyanusa bağlı plastiği çevreden uzaklaştırmaya yardımcı olan Plastic Bank programlarının finanse edilmesine yardımcı olduğu anlamına gelen Plastic Neutral Sertifikası’na sahip bulunuyor.

Logitech G502 LIGHTSPEED, yalnızca Logitech G’de bulunan teknolojilerle dolu:

• Ultra hızlı LIGHTSPEED kablosuz teknolojisi, rekabetçi oyun seviyesi performansında oyunculara hızlı tepki süresi ve güvenilirlik sağlayan, uçtan uca optimize edilmiş kablosuz bağlantı ile kablolu Mouse’dan daha hızlı bir oyun deneyimi sunuyor.

• Logitech G’nin POWERPLAY kablosuz şarj sistemi, oyun sırasında bile sürekli şarj sağlıyor. Yeni oyun Mouse’u, tek bir USB kablosuyla şarj ve veri rahatlığı sağlamak için kablosuz olarak POWERPLAY üzerinden eşleşiyor.

• En hassas ve en yüksek performanslı sensör olan Logitech HERO 16K sensörü, olağanüstü tepki ve hassasiyet sağlıyor; 16.000 DPI’ye kadar hassasiyet ve 400+ IPS’i (izleme hızı) ekstra bir hızlanma, filtreleme veya yumuşatma olmadan sağlıyor.

• Logitech G HUB, Logitech G502 LIGHTSPEED’i otomatik olarak tanıyor ve kişiselleştirme özelliklerine tam erişim sağlıyor. Ayrıca, özellikleri seçmenize, makro ve anahtar tuşları atamanıza ve tümü basit, sezgisel bir ara yüze sahip özelleştirilmiş renkler oluşturmanıza olanak tanıyor. Artık oyuncular oyunlarında birden fazla karakter profilini kaydedebilir ve anında harekete geçebilirler.