Anasayfa Haber Nokia 5.1 Plus, Yeni Android Sürümleriyle Güncel Kalacak

Nokia 5.1 Plus, Yeni Android Sürümleriyle Güncel Kalacak

Google’ın Android One programı sayesinde, en yeni Android güncellemelerine en hızlı şekilde ulaşılıyor.

Google Pixel için tasarlanan saf Android arayüzü ve güncelleme desteği, artık üçüncü parti telefon üreticileri tarafından da kullanılıyor. Bu programa dahil bir telefon olan Nokia 5.1 Plus ile, Android deneyimini en saf ve en güncel şekilde yaşamanız mümkün.

Akıllı telefonlar artık sadece donanımdan oluşan cihazlar değiller. Bir telefonun gücünü sadece donanım değil, aynı zamanda aldığı yazılım desteği belirliyor. Android One programı sayesinde Google’ın işletim sistemi güncellemelerine hızlıca ulaşabiliyor ve telefonununuz gücünden sonuna kadar yararlanabiliyorsunuz.

İlginizi çekebilir: Nokia 5.1 Plus Kullanıcı Arayüzü Neler Sunuyor?

Nokia 5.1 Plus Hep Güncel Kal sloganı ile Android One’nın güncelleme desteğine vurgu yapan bir model. Peki, bu telefonun güncel kalması neden bu kadar önemli?

1 – Uyarlanabilir Pil

Uyarlanabilir batarya sayesinde işletim sistemi ve telefonun yapay zekası sizin en çok kullandığınız uygulamaları öğreniyor ve önceliği bu uygulamalara veriyor. Böylece çok kullanmadığınız bir uygulama arka planda aktif kalsa bile, çok daha az pil harcıyor.

Yine aynı şekilde, telefon sizin kullanmayı sevdiğiniz parlaklık ayarı öğreniyor ve en doğru ayarı sunuyor.

2 – Arayüz

Sade, stok Android deneyimi Nokia 5.1 Plus ile sizleri bekliyor. Bu arayüz sade olmasına rağmen, hızlı ve tüm komutlarınıza doğru bir şekilde cevap verebiliyor. Ayrıca güncellemeleri çok hızlı şekilde alarak, bu arayüz üzerindeki geliştirmelerden hızlıca yararlanabiliyorsunuz.

3 – Güvenlik

Android’in sağladığı güncellemeleri hızlı şekilde almak, telefonunuzun çok daha güvenli olmasına yardımcı oluyor. Nokia 5.1 Plus’ın hızlı güncelleme desteği ile beraber, arayüz deneyiminin yanında, güvenliği artılırmış bir cihaza sahip oluyorsunuz.

Nokia 5.1 Plus modelini bu bağlantıda bulabilirsiniz.