Anasayfa Haber Epic Game Store İndirimleri Başladı!

Epic Game Store İndirimleri Başladı!

Epic Games’in dijital oyun mağazası, oyunculara pek çok oyunda yüzde 75’e varan indirimler sunuyor. 13 Haziran’a kadar devam edecek kampanya ile birçok popüler oyunda indirim fırsatı başladı.

Epic Mega Sale kapsamında son zamanların dikkat çeken aksiyon FPS oyunu Metro Exodus’u 309 TL yerine 171,75 TL’ye satın almak mümkün. Metro serisini açık dünya ile tanıştıran Exodus, hem oyun eleştirmenlerinin hem de oyuncuların beğenisini kazanmayı başarmıştı.

Vampire the Masquerade – Bloodlines 2 ise kampanyanın en cazip indirimlerinden birini sunuyor. Epic Mega Sales boyunca oyunun standart sürümü 32TL, özel kıyafetler ve oyun içi eşyalar gibi hediyeler veren Deluxe sürümü ise 49TL olacak. Oyunun ilave hikayeler ile ücretsiz bir genişleme paketini de içeren ve oyuna 24 saat erkenden giriş hakkı tanıyan Premium sürümünü ise 69TL’ye almak mümkün.

Son yıllarda PlayStation 4 platformuna çıkan en başarılı aksiyon macera oyunlarından biri olan ve PC sürümü yalnızca Epic Games Store’da yer alan Detroit: Become Human da kampanya boyunca 80TL yerine 20TL’den oyunculara sunulacak.

Epic Games Store’un heyecanla beklenen bir başka oyunu olan ve ilhamını H.P. Lovecraft’in korku öykülerinden alan macera türündeki The Sinking City, kampanya boyunca ön siparişle 99TL yerine 39TL’ye kullanıcıların olacak.

Bunlar haricinde Close to the Sun, Ashen, Satisfactory, Outward gibi pek çok oyun kampanya boyunca avantajlı fiyatlarla Epic Games Store’da yer alacak. Ayrıca güncel fiyatı 79.99TL üzerinde olmak koşuluyla, hâlihazırda mağazada indirimli fiyattan satılan oyunlarda da geçerli olan indirim DLC, oyun içi eşya ve oyun eklentileri gibi ürünler için geçerli değil.

Epic Mega Sale öncesinde ön siparişle 16 Mayıs tarihinde henüz yayınlanmamış bir oyun satın alan kullanıcılar ise aldıkları oyunun fiyatı 79.99 TL ve üzerinde ise 60 TL tutarında iade alacaklar. İade 7 ila 12 gün içerisinde otomatik olarak gerçekleşecek ve kullanıcıların herhangi bir işlem yapmalarına gerek olmayacak.