Nokia 5.1 Plus ile Android Deneyimi

In Mobil, Video by Emin ÇıtakLeave a Comment

Android One programına dahil olan Nokia 5.1 Plus ile Android deneyimini anlatıyoruz.

Google Pixel için tasarlanan saf Android arayüzü ve güncelleme desteği, artık üçüncü parti telefon üreticileri tarafından da kullanılıyor. Bu programa dahil bir telefon olan Nokia 5.1 Plus ile, Android deneyimini en saf ve en güncel şekilde yaşayabiliyorsunuz.

Akıllı telefonlar artık sadece donanımdan oluşan cihazlar değiller. Bir telefonun gücünü sadece donanım değil, aynı zamanda aldığı yazılım desteği belirliyor. Android One programı sayesinde Google’ın işletim sistemi güncellemelerine hızlıca ulaşabiliyor ve telefonununuz gücünden sonuna kadar yararlanabiliyorsunuz.

Nokia 5.1 Plus “Hep Güncel Kal” sloganı ile Android One’nın güncelleme desteğine vurgu yapan bir model. Peki, bu telefonun güncel kalması neden bu kadar önemli?

Cihazın sahip olduğu Android One sertifikası, Nokia 5.1 Plus’ın iki yıl boyunca ana Android güncellemelerini alacağı anlamına geliyor. Ayrıca 3 yıl boyunca da aylık güvenlik güncellemelerini alacağını ifade ediyor. Bu da Android Q işletim sistemi dağıtıma geçtiğinde kısa süre içerisinde Nokia 5.1 Plus’ınızda kullanabileceksiniz.

Nokia 5.1 Plus modelini bu bağlantıda bulabilirsiniz.