Star Wars Rogue Squadron Unreal Engine 4

Star Wars Rogue Squadron, UE4 İle Yeniden Hayat Buldu

In Haber, Oyun by Deniz AslanLeave a Comment

Star Wars Rogue Squadron grafikleri Unreal Engine 4 sayesinde çağ atlıyor.

1990’lara damgasını vuran yapımlardan biri olan Star Wars Rogue Squadron, o dönemlerde birçok oyuncu tarafından sevilerek oynanmıştı. Şimdi de serinin sevilen oyunu Unreal Engine 4 ile yeniden hayat buldu. YouTube kullanıcısı olan Thanaclara tarafından hazırlanan videoda sevilen oyunun The Jade Moon bölümünün yeniden oluşturulduğunu görüyoruz.

UE4 sayesinde orijinal oyuna kıyasla çok daha güzel efektleri oyuna entegre eden Thanaclara, bu kısımda oldukça temiz ve başarılı bir işe imza atmış.

Star Wars Rogue Squadron Unreal Engine 4

Bunun yanı sıra geçtiğimiz Nisan ayında da oyunun Corellia bölümünü de yeniden oluşturararak içerik üreticisi birçok kişinin dikkatini çekmeyi başardı. Bu süre zarfında DSO Games‘e röportajda veren içerik üreticisi, aynı zamanda bahsi geçen bu projenin yaklaşık olarak 2 yıldır devam ettiğini belirtti.

Önümüzdeki birkaç yıl içerisinde oyunu yeniden yayımlamak istediğini belirten Thanaclara, aynı zamanda yapıma yeni seviyeler ve gemilerde dahil etmeyi planlıyor. Hemen aşağıdan oynanış videolarını izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/pVtbbB7iEFU

https://youtu.be/I7tuLFZDhA8

İlginizi Çekebilir: Crysis Ray Tracing İle Yeniden Hayat Buldu