Anasayfa Haber Bülten HyperX Yeni Oyuncu Ekipmanlarını Tanıttı

HyperX Yeni Oyuncu Ekipmanlarını Tanıttı

Computex 2019’da HyperX’in en yeni kulaklık, klavye ve bellek modelleri tanıtıldı.

HyperX, yeni HyperX anahtarlarına sahip HyperX Alloy OriginsTM Mekanik Oyuncu Klavyesi, popüler çift bölme teknolojisi ve yeni bas ayar çubuğunun yer aldığı HyperX Cloud AlphaTM S Oyuncu Kulaklığı, yeni ısı dağıtıcı tasarımlı FURY DDR4 ve NGenuity yazılım ile kontrol imkanı sunan yeni FURY DDR4 RGB belleklerden oluşan yeni ürünlerini tanıttı.

Alloy OriginsTM Mekanik Oyuncu Klavyesi

Yeni HyperX Origins mekanik oyuncu klavyesi, HyperX mekanik anahtarlarını kullanıyor. Yeni HyperX kırmızı anahtar 45 gram çalıştırma noktasına, daha kısa basma mesafesine ve 80 milyon basışa kadar dayanıklılığa sahip. Alloy Origins, tuş anahtarlarındaki açık LED ile dinamik aydınlatma sunuyor. Alloy Origins mekanik klavyedeki dahili belleğe üç adet özel aydınlatma profili kaydedilebiliyor. Bu sayede aydınlatma ve makro ayarlarınızı yanınızda taşıyabiliyorsunuz.

Cloud AlphaTM S Oyuncu Kulaklığı

Cloud Alpha S, sahip olduğu çift odacık sayesinde bas sesleri orta ve yüksek frekanslı seslerden ayırarak oyunları, müzikleri ve filmleri etkileyici ve gerçekçi hale getirmeyi amaçlıyor. Cloud Alpha S’te ayrıca bas ayar çubuğu ve HyperX 7.1 çevresel ses özellikli özel ayarlı ses kontrol kutusu bulunuyor.

FURY DDR4 ve FURY DDR4 RGB Bellek

HyperX FURY DDR4 ve FURY DDR4 RGB bellek modülleri Intel ve AMD’nin en yeni platformları için uygun maliyetli ve yüksek performanslı çözüm sunmayı hedefliyor. Tak/Çalıştır desteğine sahip olan modüller, standart DDR4 1,2 V ayarlarıyla otomatik bellek hız aşırtması olanağı sağlıyor. FURY DDR4 ve FURY DDR4 RGB’de Intel’in en yeni platformu için optimize edilmiş Intel XMP’ye hazır profiller yer alıyor.

Cloud Orbit S Oyuncu Kulaklığı

Cloud Orbit S oyuncu kulaklığı AudezeTM ve Waves teknolojileriyle birlikte geliştirilmiş. Tanıtılan model, hassas sesler elde etmek için Audeze’nin patentli 100 mm Planar Magnetic sürücülerini kullanan ilk HyperX oyuncu kulaklığı oldu. Waves Nx 3D ses teknolojisi, sinema benzeri çevreleyici ses deneyimini oyunlara taşımayı hedefliyor. Waves Nx kafa takip teknolojisi, kullanıcının kafa hareketlerini saniyede 1000 kez takip ederek 360 derecelik gerçekçi ve kararlı bir ses ortamı oluşturuyor.