Yeni Call of Duty Modern Warfare

Yeni Call of Duty Modern Warfare 30 Mayıs’ta Duyurulacak

In Haber, Oyun by Deniz AslanLeave a Comment

Son paylaşılan raporlara göre, Yeni Call of Duty Modern Warfare 30 Mayıs Perşembe günü duyurulacak.

Geçtiğimiz günlerde paylaşılan raporlar ile beraber CoD 2019’un ismi Call of Duty Modern Warfare olarak adlandırılacağı netlik kazanmıştı. Yaşanan bu gelişmenin ardından, şimdi de CoD’un tüm resmi sosyal medya hesaplarının karartıldığını görüyoruz. Tüm herkes yeni Call of Duty Modern Warfare oyununun duyurusunu beklerken, bugün önemli bir gelişme yaşandı.

Henüz adı açıklanmayan bir Activision çalışanı yeni CoD MW oyunun 30 Mayıs Perşembe günü tanıtılacağını ve yeni oyunun Haziran ayında E3 2019 etkinliğinde detaylandırılacağını belirtti.

Bunun haricinde, son paylaşılan raporlara göre, oyunun Sledgehammer tarafından geliştirilmediğini de belirtelim. Bu kısımda aktarılan bilgiler doğrultusunda Activision yaşanılan bir takım anlaşmazlıklar yüzünden Raven Software’ı projeden aldı. Yeni MW projesinin devamı ise Infinity Ward tarafından yürütülecek.

Yeni Oyunun Konusu Nasıl Olacak?

Hatırlarsanız, geçtiğimiz günlerde paylaştığımız haber ile beraber yeni CoD MW oyunu ile ilgili bir takım detayları siz değerli okurlarımız ile paylaşmıştı. Eurogamer tarafından servis edilen bilgiler doğrultusunda, yeni Modern Warfare oyunu ile beraber MW serisi baştan başlatılacak.

CoD MW2’deki No Russian bölümünde olduğu gibi karanlık bir havaya ev sahipliği yapacak olan oyunda modern terörizme odaklanılacak. Son olarak, 30 Mayıs tarihinde tanıtılacağı belirtilen CoD MW 2019 ile ilgili en son gelişmeleri Technopat.Net üzerinden takip edebilirsiniz.

Yeni Call of Duty Modern Warfare

İlginizi Çekebilir: Google Stadia Oyunları ve Ücretleri Bu Yaz Açıklanacak