Anasayfa Haber Google Stadia Fiyatı ve Oyunları için Tarih Belli Oldu

Google Stadia Fiyatı ve Oyunları için Tarih Belli Oldu

Google Stadia Fiyatı ve Oyunları

Google Stadia fiyatı ve oyunları hakkında detaylar 6 Haziran’da gerçekleştirilecek etkinlik ile duyurulacak.

Google tarafından Mart ayında duyurusu gerçekleştirilen Stadia oyun platformu hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Yüksek kaliteli oyunları, kullandığınız cihaz fark etmeksizin oynamanıza olanak sağlayacak platform hakkında ilk detaylar paylaşılsa da bazı konularda soru işaretleri bırakılmıştı. Bunların başında ise Google Stadia fiyatı ve oyunları yer alıyordu. Sonunda bunların da cevabı geliyor.

Google Stadia İçin Türkiye’nin İnternet Hızı Yeterli Mi?

Şirket yazın detayları paylaşacağına dair sözünü tutuyor. 6 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek olan Stadia Connect etkinliğinin tam da 11 Haziran tarihinde başlayacak E3 oyun fuarı öncesinde gerçekleştirilmesi de dikkat çekiyor. Google, platformda yer alacak oyunlar, fiyatlar ve servisin ne zaman oyuncularla buluşacağı konusunda detayları bu etkinlikte paylaşmış olacak.

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar üzerinden oyun oynayabileceğiniz Stadia üzerinde desteklenen bir oyunun videosunu YouTube’ta izlerken saniyeler içinde aynı oyunu oynar hale de gelebileceksiniz. Stadia’nın saniyede 60 kare ile 4K HDR görüntü kalitesi sunması da planlar arasında.

Gerçekleştirilecek canlı yayını belirtilen tarihte aşağıdaki video bağlantısından izleyebilirsiniz.