Anasayfa Etkinlik Computex RGB Oyuncu Masası! Level 20 BattleStation RGB Gaming Desk

RGB Oyuncu Masası! Level 20 BattleStation RGB Gaming Desk

RGB Masa? Var! Yükseklik Ayarlı Oyuncu Masasına Baktık - Computex 2019 #28 Thermaltake Level 20 BattleStation RGB Gaming Desk

RGB masa, yanlış duymadınız ancak elbette tek özelliği ışıklandırması değil. Level 20 BattleStation RGB Gaming Desk özelliklerine ve standda sergilenen diğer ürünlere birlikte bakalım…

Bu motorlu Thermaltake masanın üzerindeki kontroller ile yüksekliğini ayarlayabiliyorsunuz. Bütün yüzeyi fare altlığı yani Mousepad olan bu masa özellikle profesyoneller ya da oyuncular için tasarlanmış.

Level 20 BattleStation RGB Gaming Desk olarak isimlendirilen ürünün kodu da GD-LBS-BKEIRX-01. Peki başka ne özellikleri var? 150 kilogram yük taşıyabiliyor ve 70-110 cm yükseklik ayarı sayesinde masabaşında oturmaktan bıkanlar için ayakta çalışma imkanı da sunuyor. Türkiye’de kültür olarak pek çoğumuz için ayakta çalışmak yabancı olsa da, yurtdışında devamlı oturmanın zararlarından ötürü tercih ediliyor. PC kültüründe ve çalışma kültüründe oturarak çalışmanın yanında ayakta bilgisayar kullanmayı da alışkanlıkları arasına katan kullanıcılar var.

Biz de Computex 2019’da Thermaltake standındaki RGB ekosistemine bakarak ışıklandırmaya doyduk. Ama elbette daha fazlası gelecek, daha fazla RGB için takipte kalın!

Bütün etkinlik videolarımız için tıklayın…

Farklı amaçlara uygun laptop, sistem, monitör, bileşen ve telefon tavsiyeleri için özel bölümümüz…