Star Wars Jedi Fallen Order oynanış videosu

Star Wars Jedi Fallen Order Oynanış Videosu Yayınlandı

In E3, E3 2019, Etkinlik, Haber, Oyun by Deniz AslanLeave a Comment

EA Play 2019 etkinliği yeni Star Wars oyununun gösterimi ile başladı. Gösterim sırasında aynı zamanda 15 dakikalık Star Wars Jedi Fallen Order oynanış videosu da yayınlandı.

Apex Lengends’in geliştiricisi Respawn Entertainment bir süredir beklenen Jedi Fallen Order’ın için oynanış videosunu yayınladı. Star Wars Jedi Fallen Order oynanış videosu ile beraber aynı zamanda yeni oyunun oynanış mekanikleri de gözler önüne serildi.

Tüm E3 2019 haberlerine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni oyunda daha yavaş bir oynanış mekaniği tercih eden Respawn Entertainment, bu kısımda oyunculara kaliteli bir deneyim vadediyor. Bunun yanı sıra Star Wars’ın sevilen Force mekaniğini de oyuna dahil eden yapımcı firma, yeni oyunun senaryosunda Order 66 olayının hemen sonrasını ele alıyor.

Uzun zaman sonra senaryo odaklı bir Star Wars oyunu ile beraber karşımıza çıkacak olan Respawn yetkilileri, aynı zamanda yeni oyunu oyuncuların isteklerine göre geliştirdiklerini de belirttiler.

Bunun haricinde gizlilik mekaniklerininde yer aldığı oyunda ayrıca bizleri birbirinden zorlu düşmanlar ve boss’lar bekliyor. Son olarak 15 Kasım 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan yeni Star Wars oyununun bugün yayınlanan 15 dakikalık oynanış videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Halo Infinite Oynanış Videosu PC Üzerinden Sergilenecek