Anasayfa Etkinlik E3 Fallout 76 Battle Royale Modu Duyuruldu

Fallout 76 Battle Royale Modu Duyuruldu

Fallout 76 Battle Royale modu

Bethesda E3 2019 konferansı sırasında Fallout 76 Battle Royale modunu duyurdu.

Fallout 4’ün ardından merakla beklenen Fallout 76 ne yazık ki beklentileri karşılamamıştı. Yaşanan bu gelişmenin ardından tüm gözler Bethesda’ya çevrilirken yapımcı firma E3 2019’da sürpriz bir duyuruya imza attı. Bethesda E3 2019 etkinliğinde Fallout 76 Battle Royale modunu duyurdu.

Tüm E3 2019 haberlerine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak sunulacak olan oyunun Battle Royale modunun Nuclear Winter olarak adlandırıldığını görüyoruz. Oyunun bu modunu Fallout evrenine özgün canavarlarla süsleyen Bethesda, oyunculara bambaşka bir Battle Royale deneyimi sunmayı hedefliyor.

Bunun yanı sıra oyunun Wasterlanders güncellemesiyle birlikte oyuna insan NPC’ler ekleneceğini de özellikle belirtelim. Aktarılan bilgilere göre, bahsi geçen bu insan NPC’ler kendi yaşantılarına sahip olacaklar. Oyuna eklenecek olan NPC’ler ile beraber oynanış kısmında ciddi düzenlemelere gideceğini müjdeleyen Bethesda, aynı zamanda oyuna yeni bir ana hikayenin geleceğini duyurdu.

Bildiğiniz üzere, Fallout 76 çıkışını gerçekleştirdikten sonra bir dizi hata ile sık sık gündeme gelmişti. Bu hatalar ile beraber oyuncuları tabiri caizse oyundan soğutan Bethesda, yeni Fallout oyunuyla büyük hayal kırıklığı yaratmıştı.

İlginizi Çekebilir: Dark Souls Yapımcıları ve George R.R. Martin Bir Arada: Elden Ring

 

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.