Anasayfa Etkinlik E3 Battlefield 5’in Yeni İçeriği Detaylandırıldı

Battlefield 5’in Yeni İçeriği Detaylandırıldı

E3 2019’da Battlefield 5’in yeni eklentisi Chapter 4: Defying the Odds yenilikleri tanıtıldı.

Battlefield çoklu oyuncu bölümleri 27 Haziran’da DICE’ın Chapter 4: Defying the Odds’un sunacağı 4 yeni haritayla kızışacak. Bu eklenti ile 64-oyunculu 2 büyük haritalı yeni bir içeriğe adım atılacak.

Tüm E3 2019 haberlerine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İlk olarak klasik multiplayer aksiyonu, uzun mesafe odaklı, araç tabanlı takım oyununu içeren ve her savaş alanında çarpışmaya uygun içerikli Chapter 4: Al Sundan haritası sizlerle olacak. Bu harita; devasa Kuzey Afrika Çölü’nde geçen tek oyunculu Under No Flag haritasından esinlenilerek yapılmış. Chapter 3: Trial by Fire içerisindeki Mercury haritası ve Battle of Greece çıktıktan sonra The Marita haritası Temmuz’da gelecek.

Oyun, iki Yunan haritasından ikincisini sunmuş olacak. Piyade savaşı odaklı Marita, müttefik kuvvetlerin Axis ordusunu durdurmaları için oyuncuları; nehre bakan, arnavut kaldırımlı yollarıyla dikkat çeken bir dağa götürüyor.

Ekim’de; Chapter 4 ve 5 arasında Operation Underground oyuncularla buluşacak. Battlefield 3 haritası Operation Métro’dan esinlenilen bu bölüm ile; kent sokakları, avlular, plaza alanı, servis tünelleri, tren platformları ve daha fazlası gibi çeşitli oyun alanlarında sert bir adam adama mücadele ile sizleri bekliyor olacak.