Anasayfa Etkinlik E3 Marvel’s Avengers Oyunu İlk Kez Gösterildi

Marvel’s Avengers Oyunu İlk Kez Gösterildi

Marvel's Avengers oyunu

Uzun süredir merakla beklenen oyunlardan biri olan Marvel’s Avengers, Square Enix E3 2019 konferasında ilk kez gösterildi.

Marvel Sinematik Evreni’ni video oyun dünyasında taşıyacak olan Marvel’s Avengers, ilk Avengers filmindeki Thor, Black Widow, Iron Man, Captain America ve Hulk gibi kahramanları bir araya getiriyor.

Tüm E3 2019 haberlerine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Kostüm seçimleri tarafında büyük oranda sinematik evrene sadık kalan yapım, karakter modellemeleri ve seslendirme tarafında ise filmlerle aynı çizgide ilerlemiyor. Karakterlerimizin görünüşleri uzun zamandır alışılan sinematik evren kahramanlarından oldukça farklı. Eidos Montreal ve Cyrstal Dynamics tarafından geliştirilen oyunun hem tek kişi hem de co-op oynanışa destek vereceğini belirtelim.

Marvel’s Avengers 15 Mayıs 2020’de PC, PS4, Xbox One ve Google Stadia için satışa sunulacak. Oyunun PS4’e özel düzenlenecek betasına ise önümüzdeki aylarda ulaşabileceksiniz.

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.