Anasayfa Haber Corsair Nightsword RGB ve M55 RGB Pro Tanıtıldı

Corsair Nightsword RGB ve M55 RGB Pro Tanıtıldı

Corsair Nightsword RGB

Corsair yüksek performanslı oyun faresi ailesine iki yeni ürün daha ekledi. Corsair Nightsword RGB ve orta segment Corsair M55 RGB Pro aileye yeni eklenen ürünler oldu.

İlginizi çekebilir: Corsair, X570 ve PCIe 4.0 Destekli Yeni SDD Modelini Duyurdu

Corsair Nightsword RGB Özellikleri

Nightsword RGB akıllı ayarlanabilir ağırlık sistemi ile öne çıkan bir model. Mevcut fare ağırlığını ve gerçek zamanlı olarak ağırlık merkezini takip eden teknoloji ile oyuncular için kalibrasyon ve kontrol sunuluyor.

Gelişmiş 18.000 DPI optik sensör (PMW3391) tekli DPI çözünürlük basamaklarını ayarlıyor ve farede mümkün olan maksimum hassasiyet için özelleştirme yapılabiliyor. Farede 119 ile 141 gram ağırlık tercihe göre ayarlanabilirken 10 adet tamamen programlanabilir tuş için Corsair iCUE yazılımı kullanılıyor. 1.8 metre örgü fiber kablo, 50 milyon tıklamaya dayanıklı Omron anahtarlar ve dört bölgeli dinamik RGB aydınlatma ürünün diğer özelliklerinden. Ürünün fiyatı ise 79.99 dolar.

Corsair Nightsword RGBCorsair M55 RGB Pro Özellikleri

M55 RGB Pro ise çok yönlü simetrik tasarımı sayesinde iki ele de tam oturacak bir yapıya sahip. 86 gram ağırlığındaki fare hafifliği sayesinde uzun süreli kullanımda rahatsızlık vermiyor. 12.400 DPI optik sensör (PMW3327) 5 özelleştirilebilir DPI ön ayarına sahip. Toplamda 8 adet programlanabilir tuşa sahip olan ürün yine 50 milyon tıklamaya dayanıklı Omron anahtarlar, iki bölgeli dinamik RGB aydınlatma ve 1.8 metre örgü fiber kabloya sahip. Ürün 39.99 dolar fiyat etiketine sahip.