LinkedIn Kişi Etiketleme

LinkedIn, Kişi Etiketleme ve Çok Daha Fazla Özelliği Kullanıma Sundu

In Haber, Teknoloji by İlker ŞekercioğluLeave a Comment

Uzun zamandır birçok sosyal ağda yer alan fotoğrafta kişi etiketleme, gönderilere tepki gösterme gibi özellikler artık LinkedIn için de geldi.

Profesyonel iş ağı LınkedIn platformunda yaptığı son güncelleme ile adeta bir Facebook oldu desek yeridir. Platform artık kullanıcılarının birbirleriyle sadece mesaj göndererek veya gönderilere yorum yaparak iletişim kurmasının dışında yeni yollar da sunuyor. LinkedIn, fotoğraflarda kişi etiketleme, gönderilere tepki gösterme ve çok daha fazlası ile kayda değer yenilikler yapmış durumda.

Fotoğraflarda kişi etiketleme uzun zamandır birçok sosyal medya platformunda kullanıcıların hizmetinde olan bir özellikken sonunda bu iş odaklı ağdaki yerini de aldı. Tepkiler için olan destek ileyse anlamlı ve yapıcı etkileşimler sağlamak istendiği ifade ediliyor. Kullanıcılara beğenme, sevme, alkış, merak ve aydınlatma anlamında seçenekler sunuluyor.

Kullanıcılar artık kişileri ile video mesajlar da paylaşabilecek. Video paylaşmanın uzun zamandır gönderi formunda platformca sunulduğunu belirtmekte fayda var. Yeni özellik ise bunu mesajlara da taşımış oluyor. Akış, grup veya sayfalara slayt veya PDF paylaşmak da artık daha kolay. Takip ettiğiniz gruplar ve etiketler için arama yapmak da kolaylaştırılıyor. Mobilde profil resminize tıklayarak veya masaüstünde akışınızın sağ kısmında bunları rahatça bulabiliyorsunuz.