Anasayfa Etkinlik E3 Marvel’s Avengers Oynanış Videosu Sızdırıldı

Marvel’s Avengers Oynanış Videosu Sızdırıldı

Marvel's Avengers oynanış videosu

Oyuncular tarafından bir hayli eleştirilen Marvel’s Avengers oynanış videosu ile yeniden gündemde.

İlk olarak geçtiğimiz hafta E3 2019 etkinliği kapsamında gösterilen Marvel’s Avengers oyunu karakter tasarımlarından dolayı oyuncular tarafından bir hayli eleştirilmişti. Yaşanan bu gelişmenin hemen ardından ise, Marvel’s Avengers oynanış videosu sızdırıldı.

Tüm E3 2019 haberlerine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sızdırılan videodan da görebileceğiniz üzere, yeni oyun ile beraber bizleri hem hareketli hem de aksiyon dolu bir oynanış bekliyor. Marvel Sinematik Evreni’ni oyun dünyasına taşıyacak olan Eidos Montreal ve Cyrstal Dynamics, aynı zamanda ilk Avengers filmindeki Thor, Black Widow, Iron Man, Captain America ve Hulk gibi kahramanları bir araya getiriyor.

Bunun haricinde, yeni oyunun hem tek kişilik hem de co-op oynanışa ev sahipliği yapacağını da özellikle belirtelim. Son olarak, Avengers oyunu 15 Mayıs 2020’de PC, PS4, Xbox One ve Google Stadia için satışa sunulacak. Hemen aşağıdan bahsi geçen oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Google Stadia’da 4K 60 FPS için 35 Mbps Gerekli

 

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.