Ödüllü Acer PUBG Turnuvasına Davetlisiniz!

In Etkinlik, Haber, Video by Ali GüngörLeave a Comment

Technopat olarak Acer’ın ödüllü PUBG turnuvasında izleyicilerimiz ile buluşuyoruz! İşte katılım bilgisi ve ödüller…

İstanbul’da 20 Haziran Perşembe, Cevahir alışveriş merkezindeki Teknosa’a saat 12:00’da turnuva başlıyor ve saat 18:00’da sona eriyor. Acer bu turnuvada hediyeler dağıtıyor. Nitro 5 dizüstü bilgisayar, Nitro klavye, Predator Galea 300 oyuncu kulaklığı ve Predator Mouse Pad hediyeleri kazanabilirsiniz. Ayrıca turnuvaya katılan yarışmacılara günün anısına tişört hediye ediyoruz. Hemen kaydolun!

Ödüllü Turnuva Kaydı:

12 Katılımcı ve 4 yedek katılımcı için [email protected] e-posta adresine adınız, soyadınız, yaşınız ve telefon numaranızı, Instagram, Facebook, Twitter profillerinizi ekleyin. Size dönüş yaparak onaylayacağız.

16 Yaşından küçük genç okurlarımız ailesinin izni gerekiyor.

Yarışmaya katılmayacak olsanız da izlemek, gezmek ve tanışmak için Teknosa’ya gelebilirsiniz. Technopat ekibinden Recep Baltaş, Ali Güngör etkinlikte Acer ekibi ile birlikte sizi ağırlayacak.

Yarışma katılımcıları aşağıdaki kurallara uygun olarak yarışıp, hediye kazanacaklar. Lütfen turnuva ile ilgili merak ettikleriniz için baştan sona okuyun.

PUBG TURNUVASI

Predator Thronos ile Gücünü Göster, Büyük Oyna!

Ödüller:

  • Acer Nitro 5 Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı
  • Acer Nitro Klavye
  • Predator Galea 300 Oyuncu Kulaklığı
  • Predator Mouse Pad (Büyük Boy)

1. Turnuvalar 9 Mayıs 2019 tarihinde başlayıp sınırlı bir süre boyunca Pazar günleri saat 12.00-18.00 arasında gerçekleşecektir.
2. Maçlar Sanhok haritasında, oyunun belirlediği hava koşulunda oynanacaktır.
3. Maçlar FPP (Birinci şahıs görüşü) görüş açısında oynanacaktır.
4. Her katılımcı 5 dakika ayar yapma ve 25 dakika oyun oynama süresiyle birlikte toplam 30 dakika süreye sahiptir.
5. Katılımcı turnuvadan 5 dakika önce alanda bulunmak zorundadır.
6. Her katılımcı turnuvaya sadece 1 kere katılma hakkına sahiptir. Yarışmacı verilen süreden erken elenirse yerini sıradaki oyuncuya devreder.
7. Oyun içerisinde elediği her rakip 10 puan değerindedir.
8. Elendiğinde veya kendine verilen sürenin sonunda, tüm yarışmacılar, maç sonu ekran görüntüsünü alanda bulunan ilgili kişiye aldırmalıdır. Ekran görüntüsünü kişi adı ve soyadı ile kaydedilmelidir. Ekran görüntüsü alınmadığı durumda yarışma sıralamasına giremez.
9. Günün birincisi Acer&Predator Facebook ve Instagram hesaplarından duyurulacaktır.
10. Duyurudan sonra çekilişle ödülünü belirlemesi için, turnuva birincisi Cevahir AVM Teknosa mağazasına davet edilerek ödülü teslim edilecektir.
11. Katılımcılar yetkililer tarafından verilen kişisel bilgi formunu doldurmakla yükümlüdür. Turnuvaya katılmayı kabul edenler aynı zamanda kuralları ve katılım şartlarını da kabul etmiş olur.
12. Turnuvaya 16 yaşından küçükler veli izni olmadan katılamaz.
13. Aşağılayıcı bir dil, argo ve küfür kullanan, turnuva alanında herhangi bir kişiye fiziksel veya sözlü saldırıda bulunan oyuncular uyarılmaksızın diskalifiye edilecektir.