Anasayfa Haber Monster Hunter World: Iceborne Beta Tarihi Belli Oldu

Monster Hunter World: Iceborne Beta Tarihi Belli Oldu

Monster Hunter World: Iceborne betası, özel olarak PlayStation Plus kullanıcıları için açılıyor.

21 Haziran Cuma günü saat 13:00 – 24 Haziran saat 13:00 saati aralığında Iceborne beta oynanabilir olacak. İkinci beta ise tüm PS4 kullanıcıları için; 28 Haziran Cuma günü saat 13:00 ve 1 Temmuz saat 13:00 saati arasında oynanabilir olacak. Ön yükleme opsiyonları beta döneminden birkaç gün önce aktif olacak. Üstelik Iceborne betasına katılmak için The Monster Hunter: World ana oyunu gerekli değil.

Beta, yeni başlayanlar için Monster Hunter: World’den Great Jagras avını, orta seviye bir meydan okuma için yepyeni boynuzlu kaba ejder Banbaro’yu ya da en sert avcılar için geri dönen serinin favorisi Tigrex’i 3 ayrı seçenek olarak sunuyor.

Beta, oyuncuların 3 seçenekten herhangi birinde ve eğitim bölgesinde test edebilecekleri 14 silah türünü denemesine imkan verecek. Silahlar yeni özelliklere sahip olacak ayrıca Clutch Claw kanca mekaniği gibi yeni Slinger ekipman opsiyonları da yer alacak. Her görevi ilk seferde tamamlayan avcılar, Iceborne eklentisinin çıkışında, tam versiyonunda kullanılabilecek yardımcı malzemeleri içeren, toplamda üç paket kazanabilecekler.

Monster Hunter World: Iceborne, 6 Eylük 2019’da PS4 ve Xbox cihazları için satışta olacak ve devamındaki kış da PC versiyonu raflardaki yerini alacak. The Monster Hunter: World ana oyunu, Iceborne içeriğini oynanması için gerekli olacak.