Steam Yaz İndirimi Tarihi

Steam Yaz İndirimi Tarihi ve Saati Ortaya Çıktı

In Haber, Oyun by Deniz AslanLeave a Comment

Steam Yaz İndirimi tarihi ve saati bazı kaynaklarca sızdırıldı.

Oyun tutkunlarının her yıl dört gözle beklediği Steam‘in Yaz İndirimi için geri sayım devam ediyor. Valve ise bu süreç zarfında daha önceden olduğu gibi Steam Yaz İndirimi tarihi hakkında tabiri caizse ser verip sır vermiyor.

Daha önceden de yapılan çeşitli sızıntılarla da sık sık gündeme gelen Steam Yaz İndirimi tarihi, Steam Database adlı bir Twitter kullanıcısının paylaşımı ile yeniden gündemde geldi.

İlginizi Çekebilir: Sekiro: Shadows Die Twice Tam Çözüm #10

Bildiğiniz üzere Steam Database adlı Twitter kullanıcısı Mayıs ayında ayında yapmış olduğu paylaşım ile beraber, bahsi geçen bu kampanyanın 25 Haziran 2019‘da başlayacağını belirmişti.

Bugün ise Steam’in merakla beklenen yaz indirimi ile ilgili bir takım detayları paylaşan Twitter kullanıcısı, bahsi geçen bu kampanyanın 25 Haziran 2019′da saat 10:00‘da başlayacağını belirtti.

Daha önceden olduğu 2 hafta boyunca sürecek olan bu indirimlerin 9 Temmuz 2019 tarihinde son bulması bekleniyor. Bildiğiniz üzere Steam genelde yaz indirimlerini 21-23 Haziran tarihleri arasında başlatıyor. Buradan da anlayacağınız üzere bu yılki kampanyada bahsi geçen bu tarihlere yakın bir zamanda başlayacak.

Tabi, şimdilik Valve cephesinden bu konu ile ilgili herhangi bir resmi açıklama gelmedi. Ancak, elde edilen verilerin çoğu 25 Haziran 2019‘u işaret ediyor.

İlginizi Çekebilir: Tek Kişilik Rainbow Six Siege Takımı