Samsung Galaxy Note 10 Plus

Samsung Galaxy Note 10 Plus Görüntüleri Sızdırıldı

In Haber, Mobil by Deniz AslanLeave a Comment

Bir süredir söylenti haberleri ile gündemde olan Samsung Galaxy Note 10 Plus görüntüleri ortaya çıktı.

Daha önceden de yapılan sızıntılarla sık sık gündeme gelen Samsung Galaxy Note 10 Plus görüntüleri Twitter kullanıcısı TechTalk TV tarafından internette paylaşıldı.

Sızdırılan ekran görüntülerinden de görebileceğiniz üzere Note 10 Plus‘ın P30 Pro’ya benzer bir kamera kurulumu ile karşımıza çıkacağını görüyoruz. Bu kısımda dikey şekilde konumlandırılmış üçlü ana kamera kurulumu bizleri karşılıyor.

Cihazın ön tarafına geldiğimizde ise açılış ekranında Galaxy Note 10+ ismi dikkat çekiyor. Buradan da anlayacağınız üzere Samsung bu yıl kullanıcıların karşısına iki farklı Note 10 modeli ile çıkabilir.

TechTalk TV tarafından servis edilen ekran görüntülerinde aynı zamanda Note 10 Plus’ın ekranın tam ortasında delikli bir kamera kurulumuna yer verildiğini de gözlemlemekteyiz. Bunun haricinde oldukça ince ekran çerçeveleriyle dikkat çeken serinin yeni telefonu şık tasarımıyla ön plana çıkmayı başarıyor. Hemen aşağıda yer alan videodan bahsi geçen ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.

Note 10 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Son paylaşılan raporlar doğrultusunda 2019 Galaxy Note serisinin çıkış tarihi 10 Ağustos olarak gösteriliyor. Aslında şöyle bir baktığımızda Samsung, geçtiğimiz yıl Galaxy Note 9 modelini 9 Ağustos tarihinde lanse etmişti. Bu bağlamda yeni Note serinin Ağustos ayı içerisinde çıkış yapma olasılığının oldukça yüksek olduğunu da belirtelim.

İlginizi Çekebilir: Huawei P30 ve P30 Pro İçin Ücretsiz Bakım Servisi