Acer Nitro VG0 Serisi Monitörler Hangi Özelliklerle Geliyor?

In Bülten, Haber by Emin ÇıtakLeave a Comment

Tüm oyuncular bir oyun monitöründe oyun deneyimini kesmeyecek bir görüntü hızı ve görüntü akışı arıyor.

Acer Nitro VG0 Serisi Monitörler, Visual Response Boost teknolojisi ile 1 ms tepki süresine sahip. 27 ve 23,8 inçlik Full HD ve QHD 75 Hz IPS monitörler, AMD Radeon FreeSync teknolojisi ve 1 ms tepki süresiyle görüntülerde yırtılma yaşatmıyor ve oyun tüm hızıyla kesintisiz olarak devam etmesine olanacak sağlıyor.

Visual Response Boost (VRB) teknolojisiyle hareket bulanıklığını ortadan kaldırarak ve gerçekçi görüntüler sunabilen Nitro VG0 monitörler, Acer VisionCare özelliğiyle uzun oyun maratonlarında rahatlık sağlıyor. 6 yönlü renk ayarı sunarak kullanıcılara oyuna en uygun renk, ton ve doygunluk seviyesini belirleme şansı veren monitörlerin dahili siyah artırma özelliğiyle sunduğu görsel avantaj da önemli özellikler arasında yer alıyor.

Görüntüleri yatay ve dikey olarak 178 derecelik izleme açısında bozulmadan veren panelleri ve izleme alanını artıran ve birden fazla monitör kullanımına izin veren çerçevesiz tasarıma sahip olan monitörler, NTSC standart renk gamının yüzde 72’sini kapsayan ve 250 cd/m2 parlaklık sunan renkler ve görüntüler sağlıyor.  VESA montajına uygun olan monitörler masa alanından tasarruf etmek için duvara da asılabiliyor.

Dahili Acer Display Widget özelliği, monitör ayarlarını rahatça yapabilmenizi sağlıyor. Acer Game Mode ise içeriğe göre görüntüleri optimize eden önceden ayarlanmış sekiz adet ekran moduna kısayol tuşu veya Ekran Menüsü içindeki ayar menüsünden kolayca erişilmesini sağlıyor.
Fiyat ve Bulunabilirlik
• Acer Nitro VG240Ybmiix 23.8″ 75Hz 1ms (HDMI+Analog) FreeSync Full HD IPS Monitör, 881 TL’den başlayan fiyatlarla
• Acer Nitro VG240YUbmiipx 23.8″ 75Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync QHD IPS Monitör, 1.367 TL’den başlayan fiyatlarla
• Acer Nitro VG270Ubmiipx 27″ 75Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync QHD IPS Monitör, 1.683 TL’den başlayan fiyatlarla
Teknik özellikler, fiyatlar ve bulunabilirlik bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Bulunabilirlik, ürün özellikleri ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen Acer Türkiye ofisiyle iletişime geçin.