Hearthstone Saviors of Uldum Çıkış Tarihi Duyuruldu

In Bülten, Haber by Ali GüngörLeave a Comment

Blizzard’ın popüler ve oynaması ücretsiz kart oyunu Hearthstone için yeni genişleme paketi Saviors of Uldum’un çıkış tarihi ve hikayesi resmen duyuruldu…

Blizzard Entertainment’ın sevilen kart oyunu Hearthstone, yeni genişleme paketi ile yoluna devam ediyor. Oyuncular çöllerin derinliklerine yolculuk edecek ve kadim mezarları yağmalayacak. Hearthstone Saviors of Uldum resmen 6 Ağustos’ta çıkacak.

Yeni eklentinin ön satış bonusları arasında efsanevi bir altın kart ve yeni Druid kahraman olan Elise Starseeker var! Ejderha Yılı yenilikleri arasında özellikle yeni genişleme paketleri var.

6 Ağustos’ta yayınlanacak yeni macera, yıl boyunca sürecek olan hikayenin ikinci bölümünün başlangıcı. Oyunun bundan önceki son genişleme paketi Rise of Shadows ile onun solo macerası The Dalaran Heist‘ın kaldığı yerden devam ediyor. Genişleme paketi yepyeni yetenekler 135 yeni kartla birlikte gelecek.

League of Explorers

Saviors of Uldum’da oyuncular League of Explorers adında, Azeroth’un birbirinden tuhaf kahramanlarından oluşan, hazine avcısı bir gruba dahil olacaklar.

League of E.V.I.L. karşısında üstünlük kazanabilmek için oyuncuların oldukça güçlü, hatta oyun sahasını tamamen temizleyebilme kapasitesine sahip Plague ve yenildikten sonra mumya olarak 1 canla hayata döndüren Reborn özellikli kartlara kafa tutabilmesi gerekiyor. Elde edilmesi şimdi çok daha kolay ve oyuna yeniden eklenen bir mekanik olan Quests kartları aracılığıyla da oyuncular, alternatif kahraman yeteneklerine sahip olup oyunun seyrini tamamen değiştirebilecekler.

Plague of Death: Silence and destroy all minions. Bu kart sayesinde bütün oyun alanındaki canavarları temizlemek mümkün. Üstelik Deathrattle yani ölüm efektleri de çalışmayacak, zira öncesinde Silence ile hepsinin etkilerini ortadan kaldırıyor.

Rise of Shadows ile başlayan ve Saviors of Uldum ile devam eden süreçte oyun mekaniklerini iyileştirmeye ve Hearthstone’a hem daha fazla derinlik hem daha fazla stratejik düşünme gereksinimi katacak fikirler üzerinde çalışmaya devam ediyoruz,” şeklinde konuşan Blizzard Entertainment Başkanı J. Allen Brack sözlerini, “İnanıyoruz ki yeni kartların ve oyuncularımızın League of Explorers™ genişleme paketinden aşina olup çok sevdiği karakterlerin oyuna eklenmesi sayesinde bu yıl, Hearthstone tarihindeki en heyecanlı ve rekabetçi yıl olmaya devam edecek” şeklinde sürdürdü.

Arena’dan Kazanılabiliyor ya da Satın Alınabiliyor

Saviors of Uldum kart paketleri 6 Ağustos’tan itibaren Hearthstone‘un Arena modunda kazanılabileceği gibi diğer kart paketleriyle aynı fiyata hem oyun içi altın hem de parayla satın alınabilecek. Buna ilaveten genişleme paketi çıktıktan sonra kısa bir süreliğine oyuna giriş yapan oyuncular, bu sete ait yeni Legendary Quest kartlarından birini elde edebilecek. Bugünden itibaren çıkış gününe kadar Saviors of Uldum kart paketleri için iki farklı teklif sunuluyor. 50 karttan oluşan 50-pack, gelişigüzel bir altın Legendary (Efsanevi) kart ve Elise Starseeker kart arkasından meydana geliyor. 80 paketlik Mega Bundle ise bahsedilen bonusların yanında yepyeni oynanabilir bir Druid kahraman olan Elise Starseeker’ı içeriyor. Bu tekliflerin her birinden hesap başına birer tane edinebilirsiniz.

Saviors of Uldum ile ilgili detaylar ve bu genişleme paketine Eylül ayında gelecek Solo Macera hakkında daha fazla bilgiyi önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız. Saviors of Uldum ile ilgili her türlü bilgi için adresim www.saviorsofuldum.com