Call of Duty Modern Warfare Battle Royale modu

Call Of Duty Modern Warfare Battle Royale Modu İle Gelebilir

In Haber, Oyun by Deniz Aslan1 Comment

Son paylaşılan raporlara göre, Call of Duty Modern Warfare Battle Royale modu ile beraber gelebilir.

Geçtiğimiz aylarda duyurulan yeni Modern Warfare oyunu hakkında yepyeni detaylar gelmeye devam ediyor. Bu doğrultuda paylaşılan raporlarda, Call of Duty Modern Warfare Battle Royale modu ile ilgili ilk detaylar ortaya çıktı.

Reddit forumlarında konuşulanlara göre, ilk olarak Black Ops 4 ile sunulan Battle Royale modunun serinin yeni oyunu CoD Modern Warfare’da da yer alacağı ileri sürüldü.

Bu konu hakkında yayınlanan bir başka haberde ise, oyunun bu modunun 152 kişiye kadar destek sunacağını görüyoruz. Bunun yanı sıra oyunun haritasının Black Ops 4’ün Blackout haritasına kıyasla 3 kat daha büyük olacağı da konuşulanlar arasında yer alıyor.

Yüzde 30 oranında geliştirildiği vurgulanan oyunun bu modunda oyuncuların iki kişilik ATV, dört kişilik bir kamyonet ve zırhlı araçlar başta olmak üzere toplamda 10 farklı aracı kullanabilecekleri de iddia ediliyor.

Şimdilik, Activision yeni oyunda bahsi geçen modun yer alıp almayacağıyla ilgili henüz resmi bir açıklamada bulunmadı. Ancak Black Ops 4‘ün başarılı satış rakamlarını göz önünde bulunduracak olursak, yeni Call of Duty oyununda da benzer bir moda yer verileceğini tahmin etmekteyiz.

Call of Duty Modern Warfare Battle Royale Modu

İlginizi Çekebilir: CD Projekt RED Yeni Bir Cyberpunk Oyunu Daha Geliştiriyor