Anasayfa Haber Red Dead Redemption 2 PC Sürümü Yeniden Ortaya Çıktı

Red Dead Redemption 2 PC Sürümü Yeniden Ortaya Çıktı

Red Dead Redemption 2 PC sürümü

Red Dead Redemption 2 PC sürümü Social Club’ın resmi internet sitesinde keşfedilen bir kaynak kodu ile yeniden gündeme geldi.

Daha önceden de birçok kez gündeme gelen Red Dead Redemption 2 PC sürümü şimdi de Social Club’ın internet sitesinde keşfedilen kod ile yeniden ortaya çıktı.

JakoMako 51 adlı bir Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan gönderide, merakla beklenen oyunun PC sürümünün geliştirilmeye devam ettiğini görmekteyiz. Bu kısımda Twitter kullanıcısı Social Club’ın kaynak kodlarında RDR2_PC_Accomplishments ifadesine rastladığını belirtiyor.

Bu konu ile ilgili yayınlanan raporlarda kaynak kodlarında keşfedilen ”PC” ibaresinin Player Character veya benzeri kelimelerin kısaltması olabileceği de tahmin ediliyor. Fakat, JakoMako 51 tarafından keşfedilen kaynak kodlarında ”RDR2_PS4_Trophies” ifadesinin de geçmesi RDR2_PC_Accomplishments‘ta bulunan PC ibaresinin ”Personal Computer” kelimesinin kısaltması olabilme olasılığını artırıyor.

Şimdilik oyunun PC versiyonun çıkış tarihi ile ilgili Rockstar Games cephesinden resmi bir açıklama gelmedi. Ancak, Rockstar’a yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda, merakla beklenen oyunun 2020‘nin son çeyreğinde veya 2021‘in ilk çeyreğinde piyasaya sunulması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir: Cyberpunk 2077 Çoklu Oyuncu Desteği Sunacak