Anasayfa Haber Digital Extremes, Warframe Oyuncularından Birini Uzaya Gönderecek

Digital Extremes, Warframe Oyuncularından Birini Uzaya Gönderecek

Warframe oyuncularından şanslı olan bir kişi 250.000 dolar değerinde uzay seyahati kazanacak.

6 Temmuz, Cumartesi günü Warframe’in geliştiricisi ve dağıtıcısı olan Digital Extremes’in senelik olarak düzenlediği Tennocon adlı etkinlik gerçekleşti. Oyuna gelecek olan büyük çaplı yeniliklerin duyurusu genellikle bu etkinlikte yapıldığı için Warframe oyuncuları Tennocon’a büyük ilgi gösteriyor.

Digital Extremes bu sene ilginç bir çekiliş düzenleyecek. Kazanan oyuncu da 250.000 dolar değerinde uzay seyehati kazanacak.

Oyuncuların çekilişe katılmak ve kazanma ihtimallerini arttırmak için yapmaları gereken tek şey günlük olarak oyunu oynamak. Çekilişe katılım 6 Temmuz’da başlıyor ve katılma hakkı kazanmak için son gün ise 31 Aralık 2019.

Duyurunun ardından etkinlik sunumunu yapan geliştiriciler bu çekiliş için bazı kısıtlamaların da olacağını belirttiler, ancak daha fazla ayrıntı vermediler. Tahmin ediyoruz, sadece belirli ülkelerden oyuncular katılabilecek.

Çekiliş için resmi bir sayfa oluşturulmuş, ancak bu haberi hazırladığımız sırada 404 hatası veriyordu.

 

Oynadığı oyun hakkında yazar, çizer, konuşur. Yazılım mühendisidir. Açık kaynak kodlu projeleri sever. Bir kez Linux'a alışmış, bir daha onu bırakamamıştır. #IUseArchBTW