Samsung Galaxy Note 10 fiyatı

Samsung Galaxy Note 10 Fiyatı Sızdırıldı

In Haber, Mobil by Deniz AslanLeave a Comment

Önümüzdeki ay tanıtılacak olan Samsung Galaxy Note 10 fiyatı ortaya çıktı.

Yapmış olduğu isabetli sızıntılarla adını duyuran Roland Quandt, şimdi de Samsung Galaxy Note 10 fiyatı ile karşımıza çıkıyor. Quandt tarafından aktarılan bilgilerde, Note 10 ve Note 10 Plus modellerinin Avrupa pazarına 256 GB depolama seçenekleriyle birlikte giriş yapacağını görüyoruz. Bununla birlikte Note 10’un 128 GB‘lık dahili hafızalı versiyonunda olacağının da altını çizen Quandt, Samsung’a yakın kaynaklarca elde ettiği bilgiler doğrultusunda, serinin temel modelinin fiyatının 999 euro, Plus modelin fiyatının ise 1.149 euro olacağını belirtti.

256 GB dahili hafızaya sahip olacak olan Note 10 modelleri ile ilgili henüz herhangi bir fiyat sızıntısı yapılmadı. Ancak, paylaşılan raporlara göre 128 GB‘lık modeller ile 256 GB hafızalı modeller arasında yaklaşık olarak 100 dolarlık bir fiyat farkının olacağı tahmin ediliyor.

Samsung Galaxy Note 10 fiyatı

Note 10 Nasıl Olacak?

Samsung’un 7 Ağustos tarihinde tanıtacağı yeni Note modelleriyle ilgili şu zamana kadar birçok haber yapıldı. Bu doğrultuda elde edilen bilgiler ışığında Samsung bu yıl karşımıza Standart ve Pro olmak üzere iki farklı temel model ile çıkacak.

Bu doğrultuda paylaşılan raporlara göre, standart Note 10 modelinin 6.3 inçlik bir Super AMOLED ekran sahip olacağını belirtilirken, serinin Pro modelinin ise 6.75 inç boyutundaki Super AMOLED ekrana ev sahipliği yapacağı ön görülüyor.

Ayrıca bu link üzerinden Note 10’un özellikleri ve fiyatı hakkında tüm bilinenlere de ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Amerika’nın Huawei Yasağı Konusu Sonunda Çözüme Kavuşuyor