Anasayfa Haber Samsung Galaxy Note 10, Geekbench Testinde Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note 10, Geekbench Testinde Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note 10 Geekbench testi

Samsung Galaxy Note 10’un Exynos 9825 işlemcisini kullanan versiyonu Geekbench testleri sırasında ortaya çıktı.

Son günlerde sızıntı haberleri ile sık sık gündeme gelen Samsung Galaxy Note 10, bu sefer de Geekbench testleri sırasında ortaya çıktı. Paylaşılan Samsung Galaxy Note 10 Geekbench sonuçlarına göre yeni nesil telefonun Exynos 9825 işlemcisinden güç alacağını ve 8 GB RAM‘a ev sahipliği yapacağını görmekteyiz.

Bu kısımda elde edilen bilgiler doğrultusunda, Samsung’un 7 Ağustos tarihinde lanse edeceği Note 10 modeli 8 GB RAM ve Exynos 9825 işlemcisiyle beraber tek çekirdek testinde 4.495 puan alırken, çoklu çekirdek testinde ise toplamda 10.223 puan almayı başarıyor.

Note 10’un hali hazırda test aşamasında olduğunu göz önünde bulunduracak olursak, bahsi geçen bu sonuçların cihazın kararlı sürümü ile farklılıklar gösterebileceğini de belirtmekte yarar var.

Note 10 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Bu bilgilerin haricinde geçtiğimiz günlerde Note 10’un çıkış tarihi de netlik kazanmıştı. Konuyla ilgili yayınlanan rapora göre, Note 10’un 9 Ağustos tarihinde ön siparişe sunulacağı ve 23 Ağustos tarihinde ise raflardaki yerini alacağı belirtiliyor.

Samsung Galaxy Note 10 Geekbench

İlginizi Çekebilir: Asus ROG Phone 2 Snapdragon 855 Plus ile Geliyor