AMD Radeon Adrenalin 19.7.2

Gears 5 Tech Test Destekli AMD Radeon Adrenalin 19.7.2 Sürücüleri Yayınlandı

In Haber by İlker ŞekercioğluLeave a Comment

Gears 5 Tech Test için hazır olan AMD Radeon Adrenalin 19.7.1 Sürücüleri yayınlandı.

AMD, Canonical tarafından 19 Temmuz tarihinde başlatılacak olan Gears 5 Tech Test öncesinde AMD Radeon Adrenalin 19.7.2 sürücüleri ile oyuncuları aksiyona hazırlıyor. Şirket geçtiğimiz haftalarda ise AMD Radeon RX 5700 ekran kartı için destek sunan sürücülerini yayınlamıştı.

İlginizi çekebilir: Gears 5 Multiplayer Testi için Geri Sayıma Geçildi

19-21 Temmuz ve 21-26 Temmuz dönemleri arasında gerçekleştirilecek olan The Versus odaklı test süreci için Gears 5 ön siparişi vermiş veya Xbox Game Pass abonesi olmanız gerektiğini de not olarak düşelim. Ayrıca, son dönemde AMD yeni işlemci ve ekran kartı ürünleri ile birlikte PC için Xbox Game Pass promosyonu yapıyor, yani yeni ürün aldıysanız bundan da faydalanabilirsiniz.

Yeni sürücüler bekleyeceğiniz üzere kullanıcıların yaşadığı birçok sorunu da ortadan kaldırıyor. Bunlar arasında; Radeon ReLive sorunlarının düzeltilmesi, Star Wars Battlefront II kaplama sorunlarının düzeltilmesi ve DOOM’daki grafiksel bozulmaların ortadan kaldırılması örnek verilebilir. Bu düzeltmelerin tamamına ise sürüm notlarından erişmeniz mümkün.

Radeon Adrenalin 19.7.2 sürücüleri için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Radeon RX 5700 Serisi Ekran Kartları Satışa Sunuldu