Anasayfa Haber Bülten Logitech G MX518 Oyuncu Mouse’u Duyuruldu

Logitech G MX518 Oyuncu Mouse’u Duyuruldu

Logitech, MX518’in güncellenmiş versiyonu olan Logitech G MX518 modelini duyurdu.

Logitech klasik tasarımını, modern malzemelerle yeni bir görünüme kavuşturup, 32-bit ARM işlemci ve Logitech G’nin özel HERO 16 K sensörü gibi teknolojileri G MX518 oyuncu mouse’una ekledi.

Logitech G MX518’in eski versiyona göre en büyük farklı, yeni nesil gelişmiş mouse sensörü HERO 16K olarak karşımıza çıkıyor. Saniyede 17k kareye kadar görüntü yakalama oranıyla HERO, 100 – 16.000 DPI aralığında 400+ IPS izlenme değerlerine sıfır yumuşatma, filtreleme veya hızlanmayla ulaşabiliyor.

MX518’de bir başka güncelleme ise 32-bit ARM işlemcinin eklenmesi oldu. Orijinal ürüne önemli bir güncelleme olarak gelen ARM işlemci, 1 ms’lik hızlı bir raporlama oranı ve bir dizi gelişmiş özellik sunuyor. Kutusundan çıktığı gibi herhangi bir ayara ihtiyaç olmadan kullanılabiliyor veya isteğe bağlı Logitech Gaming Software’e (LGS) veya Logitech G HUB’a erişerek yapılandırılabiliyor.

MX518’de atanabilen 8 programlanabilir tuş bulunuyor. Dahili hafızayla, özel bir yazılım yüklenmesine veya ayarların yeniden yapılandırılmasına gerek kalmadan, rekabetçi sistemlerde kullanmak için kullanıcı tercihleri doğrudan mouse’a kaydedilebiliyor.