4K Çözünürlük Desteği Sunan Acer H6810 Projektör Tanıtıldı

In Bülten, Haber by Emin ÇıtakLeave a Comment

4K çözünürlük ve 120 inç desteği sunan Acer H6810 Projektör tanıtıldı. H6810 bu çözünürlük seviyesini 4 kg gibi bir ağırlıkta, 3500 ANSI lümen parlaklığı ve 8,3 milyon piksel ile birleştiriyor.

HDR uyumluluğu sayesinde daha geniş bir parlaklık yelpazesi sunan projektör, aynı zamanda 3 farklı HDR modu ile filmlerin aydınlık seviyesine göre gölgeleri, renkleri ve parlaklığı ayarlamanızı sağlıyor.

H6810, Rec. 2020 teknolojisi aracılığıyla görüntüleri Rec. 709 diline çevirerek renklerin yeniden tasarlanmasını sağlarken, renk bozukluklarını ve tonları düzeltebiliyor. Opsiyonlu olarak sunulan bir adaptör ile kablosuz olarak kullanımı ve cep telefonundan görüntülemeyi destekleyen projektör, 10W dahili hoparlör desteği sunuyor.

ExtremeEco teknolojisine sahip projektör bekleme modunda güç tüketimini  yüzde 75’e kadar azaltıyor. Ekonomi modunda 15000 saate kadar dayanan ampulü sayesinde favori filmlerinizi ampul değiştirmeden defalarca izleyebilirsiniz. Sessiz modda 23 desibel gibi düşük bir ses seviyesinde çalışan projektör, film veya dizi izlerken oluşabilecek fan gürültüsünün önüne geçmeyi amaçlıyor.