Anasayfa Haber Bülten NBA 2K, Zion Williamson İle Anlaştı

NBA 2K, Zion Williamson İle Anlaştı

2K, yaptığı açıklamayla 2019 NBA Draft’ının ilk sırasından seçilen Zion Williamson ile NBA 2K arasında anlaşma imzalandığını duyurdu.

Anlaşma, Williamson’ın çeşitli oyun içerikleri, kullanıcı etkinlikleri, yaratıcı marka çalışmaları ve sosyal aktivitelerde yer almasını kapsıyor. 2011 yılından beri NBA 2K serisinin en yüksek puan alan çaylak oyuncusu olan Zion Williamson, 6 Eylül 2019’da çıkacak olan NBA 2K20 ile birlikte ilk defa bir oyunda yer alacak.

Zion Williamson konuyla ilgili, “2K takımına katıldığım ve dünya çapında başarılı olan oyunda dünyanın benim karakterimle oynayacak olmasından dolayı çok heyecanlıyım. Basketbol kültürüne etkimi bırakmak ve sporun gelecekte neler getireceğini gösteren ekibin bir parçası olmak için hazırım.” dedi.

Williamson, 20 yılı aşkın süredir NBA 2K’i temsil eden Kevin Durant, Stephen Curry, James Harden, Shaquille O’Neal, LeBron James, Giannis Antetokounmpo ve NBA 2K20’nin kapak yıldızları Anthony Davis ve Dwyane Wade’in aralarında bulunduğu NBA oyuncuları grubuna katılmış oldu.

NBA 2K20 6 Eylül’de piyasaya sürülecek.