Zyxel İki Yeni Hibrit Switch Serisi Duyurdu

In Bülten, Haber, Mobil by Berker GüngörLeave a Comment

Zyxel’in NebulaFlex çözüm ailesi, iki hibrit switch serisinin daha katılımıyla genişledi.

Zyxel, NebulaFlexTM çözüm ailesini genişletti. İki yeni hibrit switch serisinin daha katılımıyla büyüyen Nebula Ürün Ailesi, her ölçekten işletmeye esnek ve yüksek performanslı bir iletişim ağ altyapısı vaat ediyor. Kullanıcı dostu, yeni nesil akıllı switch teknolojilerine yatırım yapan Zyxel’in iki serisi GS1920v2 ve XGS1930, yüksek performans, PoE işlevselliği ve ücretsiz Nebula Merkezi Yönetim desteği özelikleri ile öne çıkıyor.

Yeni özellikler ve iki seri ile aileyi büyüten Zyxel, entegratör firmalar, servis sağlayıcılar ve farklı ölçekteki birçok işletmenin ağ performansını artırmayı hedefliyor. Kolay yönetim sunan Nebula Ürün Ailesi; kablosuz access point, switch ve güvenlik çözümlerini kapsayan uçtan uca geniş ürün seçeneği sunuyor. Böylece BT yöneticileri, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar artan iş ihtiyaçlarına göre yeni ürün satın alabiliyor ve 7/24 bilgi işlem ağlarını kontrol edip iş sürekliliğine katkıda bulunuyorlar. NebulaFlexTM ağ ürünleri hem iOS, hem de Android cihazlara yüklenen mobil uygulama ile uzaktan kolay bir şekilde yönetilebiliyor.

Yeni nesil switch’ler akıllı fan modu ile iş yerinde sessiz çalışmayı sağlıyor. Ürün üzerinde yer alan kullanıcı dostu LED göstergeler sayesinde Nebula Bağlantısı ve PoE güç kullanımı gerçek zamanlı olarak anında takip edebiliyor. Zyxel’in XGS1930 Serisi, 10Gbps hızında portlarıyla optimum performans, Nebula ile kolay yönetim ve maksimum güvenlik gibi özelikleri ile iş verimliliğinin artmasına olanak tanıyor.