Samsung Galaxy Note 10 Plus tasarımı

Samsung Galaxy Note 10 Plus Tasarımı Netlik Kazandı

In Haber, Mobil by Deniz AslanLeave a Comment

Resmi olarak tanıtımına sayılı günler kalan Note 10 Plus canlı olarak görüntülendi. Bu gelişmeyle beraber Samsung Galaxy Note 10 Plus tasarımı da netlik kazanmış oldu.

Daha önceden çeşitli sızıntılara konu olan Samsung Galaxy Note 10 Plus tasarımı, Weibo üzerinden paylaşılan video ile beraber netlik kazandı.

30 saniye uzunluğundaki videoda metroda giden bir kişinin elindeki Galaxy Note 10 Plus modeli net bir şekilde görüntüleniyor. Bu kısımda hemen aşağıdaki videodan da görebileceğiniz üzere, Note 10 Plus’ın ekranın tam ortasında daha önceden belirtildiği gibi kamera deliği de bizleri karşılıyor. Bunun yanı sıra videoda son paylaşılan taslak görsellerinde olduğu gibi inceltilmiş ekran çerçeveleri de yeniden gözler önüne seriliyor.

Weibo üzerinden servis edilen videodaki Note 10 Plus’ın ekranında herhangi bir kavis bizleri karşılamıyor. Fakat, videodaki telefonun kılıf içerisinde olduğunu göz önünde bulunduracak olursak bu nedenden dolayı ekrandaki kavisler görünmediğini söyleyebiliriz. Weibo üzerinden paylaşılan görüntüleri hemen aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Galaxy Note 10 Özellikleri Nasıl Olacak?

Şu zamana kadar yeni Note serisiyle ilgili birçok sızıntı haberi yapıldı. Bu doğrultuda yapılan haberler ile Samsung’un bu yıl kullanıcıların karşısına Standart ve Pro (Plus) olmak üzeri iki farklı temel model ile çıkacağı düşünülüyor.

Paylaşılan son raporlara göre, standart Note 10 modelinin 6.3 inçlik bir Super AMOLED ekran sahip olacağını belirtilirken, serinin Pro modelinin ise 6.75 inç boyutundaki Super AMOLED ekrana ev sahipliği yapacağı tahmin ediliyor.

Ayrıca, geçtiğimiz günlerde paylaşılan raporda Note 10’un süper hızlı şarj ile de geleceği ortaya çıktı. Bahsi geçen bu habere de buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Samsung Galaxy A80 İncelemesi