Anasayfa Haber Corsair K57 RGB Kablosuz Oyuncu Klavyesi Satışa Sunuldu

Corsair K57 RGB Kablosuz Oyuncu Klavyesi Satışa Sunuldu

Corsair, Gamescom 2019’da yaptığı duyuru ile Corsair K57 RGB Kablosuz Oyuncu Klavyesi’ni satışa sunduğunu açıkladı.

K57 RGB Wireless üzerinde bulunan her tuş RGB aydınlatmaya sahip ve klavye çok sık bir tasarıma sahip. Ama kablosuz bir model söz konusu olduğunda, oyuncuların en çok merak ettiği nokta elbette klavyenin gecikme süresi oluyor. Slipstream Wireless teknolojisine sahip olan K57 RGB, 1ms gibi düşük bir gecikme süresine sahip. Bu teknoloji ile gelen bağlantı özellikleri sayesinde, her bir tuş basımı kendi için en geniş kablosuz bağlantı aralığını buluyor ve mümkün olan en hızlı şekilde yanıt alıyor. K57 RGB bilgisayarınıza ayrıca kablolu ve Bluetooth ile de bağlanabiliyor. Bluetooth özelliği, klavyeyi akıllı televizyonlarla beraber kullanmak istediğinizde önemli bir seçenek olabilir.

K57 RGB üzerinde 6 adet programlanabilir makro bulunuyor ve oyuncular istedikleri şekilde bu makroları ayarlayabiliyor. Oyun keyfini yarıda bölmek istemeyenler için de, yine klavye üzerinde medya kontrol tuşları yer alıyor.

K57 RGB Kablosuz Oyuncu Klavyesi, Corsair’in web sitesinde satışa sunulmuş durumda. Dağıtıcıların belirleyeceği fiyat etiklerinin ardından klavyeyi satın alabileceksiniz. Çünkü şimdilik fiyat etiketi görünmüyor.

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.