Anasayfa Etkinlik Gamescom Mobil Gears of War Oyunu GearsPOP! Geliyor

Mobil Gears of War Oyunu GearsPOP! Geliyor

GearsPOP!

Gears of War ve Funko Pop! dünyasını bir araya getiren GearsPOP! oyunu iOS, Android ve Windows 10 platformlarına geliyor.

İlk olarak E3 2018 sırasında duyurulan GearsPOP! sonunda iOS, Android ve Windows 10 kullanıcıları ile buluşmaya hazırlanıyor. Gears of War ve Funko Pop! dünyasını bir araya getiren ücretsiz mobil oyun, 22 Ağustos günü kıran kırana PVP savaşlarının başlamasına sahne olacak.

Oyunda, her biri Funko Pop! vinil figür tasarımı ile yaratılan ve simgeleşmiş onlarca Gears of War kahramanını ile kötü adamını toplayarak yükseltiyorsunuz. Muhteşem ekibinizi kurarak yüksek tempolu taktik siper savaşında dünyanın dört bir tarafındaki diğer koleksiyonculara ve yarışmacılara karşı Arena’da mücadele verip zafere ulaşmaya çalışacaksınız. Oyunun farklı platformlar arasında çapraz kayıt özelliği sunması sayesinde hangi cihazı kullanıyorsanız kullananın kaldığınız yerden devam etmeniz de mümkün olacak.

Oyunun çıkışını sadece birkaç gün kalmışken App Store için buradan ve Google Play Store için buradan ön kayıt yaptırabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Minecraft İçin Ray Tracing Desteği Geliyor