Anasayfa Etkinlik Gamescom NVIDIA GeForce 436.02 WHQL Game Ready Sürücüleri Çıktı

NVIDIA GeForce 436.02 WHQL Game Ready Sürücüleri Çıktı

NVIDIA GeForce 436.02

30-bit renk desteğini beraberinde getiren NVIDIA GeForce 436.02 WHQL Game Ready Sürücüleri hazır.

NVIDIAGamescom 2019 oyun fuarı sırasında NVIDIA 436.02 WHQL Game Ready Sürücüleri yayınlandı. Yeni sürücüler bazı oyunlar için performans geliştirmeleri sağlamanın yanı sıra, uzun zamandır beklenilen 30-bit renk desteğini beraberinde getiriyor. Bu destek için ekranınızın da 30-bit desteğine sahip olması gerektiğinin altını çizelim.

436.02 WHQL Game Ready Sürücüleri öncelikle yeni çıkan Remnant: From the Ashes oyunu için geliştirmeler sunuyor. Ek olarak, geçtiğimiz ay çıkan 431.60 sürücüleri ile kıyaslandığında Apex Legends, Battlefield VForza Horizon 4Strange Brigade ve World War Z için yüzde 23 daha iyi performans vadediliyor.  Çeşitli oyunlar için yeni ve güncellenmiş SLI profilleri de gelmiş durumda. Her zaman olduğu gibi çeşitli hata düzeltmeleri de sürücünün güncelleme notları arasında yer alıyor.

Beta olarak sunulan yeni ultra-düşük-gecikme modu ise kare çizelgeleme anlamında gecikmeyi yüzde 33’lere kadar azaltabiliyor. Uzun zamandır talep edilen GPU Integer Scaling da yine Turing tabanlı ekran kartları için beta olarak geliyor. NVIDIA Freestyle ise yeni keskinleştirme filtresi ile mevcut Detay filtresine göre geliştirilmiş kalite ve performans getiriyor.

G-Sync uyumlu monitörler listesine son olarak eklenen modeller ise ASUS VG27A, ACER CP3271 ve ACER XB273K GP oldu.

NVIDIA GeForce 436.02 sürücülerini GeForce Experience uygulaması üzerinden hemen indirip yükleyebilirsiniz. Ayrıca, buraya tıklayarak da yine size uygun sürücüleri edinmeniz mümkün.

İlginizi çekebilir: Yeni Nvidia RTX Super Serisinin Fiyatları ve Özellikleri