Anasayfa Haber Bülten World of Warcraft’ın Yapımcıları WoW Classic Oynuyor!

World of Warcraft’ın Yapımcıları WoW Classic Oynuyor!

WoW Classic

WoW Classic için geri sayım devam ederken, World of Warcraft yapımcılarından eğlenceli bir video geldi.

Dünyanın dört bir yanındaki World of Warcraft oyuncuları Azeroth’un eski günlerine WoW Classic ile dönmeye hazırlanıyor. Oyunun çıkışına günler kala Blizzard, oyunun orijinal sürümünü geliştiren ekibin önemli üyelerini bir araya getirerek onları birçoğunun kariyerinin başlangıcı olan topraklarda nostalji dolu bir macerada buluşturuyor.

Blizzard tarafından yayınlanan videoda Orijinal WoW’un oyun tasarımcıları Alex Afrasiabi, Tom Chilton, Jeff Kaplan, Pat Nagle ve Aaron Keller Wow Classic’te bir araya geliyor. Bu videoda ise World of Warcraft’ın yapımcıları geliştirme sürecinden en keyif aldıkları anları oyunseverlere anlatarak oyunu oynuyor.

World of Warcraft Classic tüm dünyada 27 Ağustos Salı günü Türkiye saatiyle 01.00’da oynanabilir olacak. Karakterlerin nasıl oluşturulacağına dair bilgiler, her bir bölge için tam sunucu listesi ve oyunculara eski arkadaşlarıyla yeniden buluşma fırsatı tanıyacak bazı kaynaklar için ilgili blog yazısına bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

AyrıcaWorld of Warcraft Classic ile ilgili detaylara ve oyuna ilk kez başlayacaklar için faydalı olabilecek bilgilere ise bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Halo Yapımcılarından Disintegration Geliyor