iPhone 11 tanıtım tarihi

iPhone 11 Tanıtım Tarihi Resmi Olarak Açıklandı

In Haber, Mobil by Deniz AslanLeave a Comment

iPhone 11 tanıtım tarihi Apple tarafından resmi olarak açıklandı. iPhone 11, 10 Eylül tarihinde düzenlenecek olan lansman ile beraber duyurulacak.

Bir süredir sızıntılara konu olan iPhone 11 tanıtım tarihi sonunda Apple tarafından duyuruldu. Kaliforniya merkezli şirket, Apple’ın kampüsündeki Steve Jobs Theatre‘da saat 10:00′da düzenleyeceği basın toplantısı için davetiyeler gönderdi. 

İlginizi Çekebilir: iPhone XI Gerçek Zamanlı Video Düzenleyebilecek

”Yalnızca Yenilikle” başlığıyla gönderilen davetiyeler ile beraber merakla beklenen iPhone XI serisinin tanıtım tarihi de belli oldu. Bildiğiniz üzere Apple, 2012’den bu yana her yıl Eylül ayında yeni iPhone modellerini duyuruyor. Bu yılda Apple yine aynı şekilde Eylül ayında yeni iPhone modellerini duyuracak.

iPhone 11 tanıtım tarihi

Paylaşılan raporlara göre Apple’ın, 10 Eylül‘de düzenleyeceği etkinlikte iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerini lanse etmesi bekleniyor. Tanıtılacak olan bu cihazlar sırasıyla geçen yılki iPhone XR, iPhone XS ve iPhone XS Max‘in yerini alacak. Bu yılki modellerle beraber Kaliforniya merkezli şirket aynı zamanda yepyeni bir kamera kurulumuyla karşımıza çıkması da bekleniyor.

Paylaşılan bir diğer raporda ise Apple’ın 10.2 inçlik yeni iPad modelini ve Apple Watch Series 5‘i de bu etkinlikte duyurması bekleniyor. Aynı zamanda kullanıcılar tarafından bir süredir beklenen iPadOS ve iOS 13‘ün final sürümlerinin de 10 Eylül’de düzenlenecek olan lansman sonrası yayınlanması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir: iPhone ve iPad’lerde Mobil Veri Kullanımını Sınırlandırma