10 Eylül Apple etkinliği ile neler duyurulacak

10 Eylül Apple Etkinliğinde Neler Duyurulacak?

In Haber, Mobil by Deniz Aslan

10 Eylül Apple etkinliğinde tanıtılacak ya da tanıtılması beklenen cihazları sizler için bir araya getirdik.

10 Eylül Apple etkinliği için geri sayım devam ediyor. Bizde sizler için hazırlamış olduğumuz bu konuyla beraber 10 Eylül’deki etkinlikte tanıtılacak ve tanıtılması beklenen ürünleri bir araya getirdik.

10 Eylül Apple Etkinliği iPhone 11 serisi iPhone 11 Serisi

Apple, her yılın Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmayı bir gelenek haline getirdi. Bu yılda bu geleneğinden vazgeçmeyen Apple, 10 Eylül’de düzenlenecek olan etkinlikte merakla beklenen iPhone 11 serisini duyuracak.

Duyurulacak olan bu modeller ise geçtiğimiz yıl tanıtılan iPhone XR, iPhone XS ve iPhone XS Max‘in yerini alacak. Söz konusu bu modeller hakkında detaylı bilgilere ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yeni Apple Watch

Son paylaşılan raporlara göre yeni Apple Watch modelinin 10 Eylül’de düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılacağı ön görülüyor.

Titanyum ve seramik kasalara da ev sahipliği yapacak olan yeni Apple Watch modeli serinin diğer modellerinde olduğu gibi OLED ekran paneline ev sahipliği yapacak.

Yenilenen iMac Pro

Bildiğiniz üzere Apple yeni Mac modellerini genellikle Ekim ayında lanse ediyor. Fakat, bu yıl planlarında bir değişikliğe gideceği tahmin edilen Apple, 10 Eylül’deki lansmanda yenilenmiş bir iMac Pro modelini de lanse edebilir.

16 inç MacBook Pro

Apple’a yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda, bir süredir sızıntı haberlerine konu olan 16 inç MacBook Pro, yeni iMac Pro modeliyle beraber lanse edilebilir.

Bu kısımda paylaşılan bilgilere göre 16 inçlik yeni MacBook Pro modelinde micro-LED teknolojisine ve yeni klavye sitemine yer verileceği konuşuluyor.

Uygun Fiyatlı Mini Apple TV

Tüm bunların haricinde Apple’ın, Apple TV+ uygulamasını daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla uygun fiyatlı bir Mini Apple TV modelini de tanıtabileceği ön görülüyor.

Şimdilik 10 Eylül‘deki Apple etkinliğinde tanıtılacak olan ürünlerin bunlarla sınırlı olduğunu belirtelim. Son olarak, önümüzdeki hafta tanıtılacak olan yeni iPhone modelleri ile ilgili yaşanan son gelişmeleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 11 Performans Testi Sonuçları Ortaya Çıktı