gameloft ve asus rog phone 2

Gameloft ve ASUS, ROG Phone 2 İçin İşbirliğine Gidiyor

In Bülten, IFA, IFA 2019, Oyun by Deniz AslanLeave a Comment

Gameloft ve ASUS, ROG Phone 2’ye özel içerik üretmek için iş birliğini duyurdu.

Gameloft, ve ASUS bugün yeni telefonları ROG Phone 2 tanıtımı için IFA 2019, Berlin’de özel iş birliğini duyurdular.

Tüm IFA 2019 haberlerine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Gameloft’un en çok indirilen mobil yarış oyunu Asphalt 9: Legends’ın yeni optimize edilmiş sürümünde, ROG Phone 2 kullanıcıları yeni telefonlarının gücünden tam anlamıyla yararlanabilecekler. Ayrıca, ROG temalı Porsche 911 aracı da ROG Phone 2 kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak elde edilebilecek.

gameloft ve asus rog phone 2

ASUS ile yakından çalışan Gameloft, Asphalt 9: Legends’ta kişiye özel bir deneyim sunmayı hedefliyor. Eleştirmenler tarafından çok beğenilen mobil arcade yarış oyunu, yüksek FPS’i ve pürüzsüz ekran çözünürlüğü ile gücünü tamamen ROG Phone 2’den alıyor. A9’un bu versiyonu ayrıca ROG Phone 2’nin titreşim özelliklerini ve ikinci nesil Twinview dock çift ekranını da destekliyor.

“Gameloft’ta her zaman oyunların sınırlarını zorlamaya çalışıyoruz ve ortaklarımızın ekosistemlerine, cihazlarında uzmanlaşmamızı sağlayan güçlü teknoloji uzmanlıklarına güveniyoruz.” diyen Global İş Geliştirme Direktörü Henry Pan, “ASUS ile yakın ilişkimiz sayesinde, Asphalt 9: Legends’ı ROG Phone 2’den üst düzey performans alabilecek şekilde optimize ettik ve oyuncularımızı ödüllendirmek için özel içerik sunabildik.” diyerek, sözlerini bitirdi.

ASUS Mobil Satış ve Pazarlama Bölümü Direktörü Shawn Chang ise “Gameloft gibi büyük bir firma ile iş birliği yapmak, kullanıcı deneyimini Asphalt 9: Legends’ta daha da geliştirmemizi ve ROG Phone 2 kullanıcılarına özel içerik yaratmamızı mümkün kıldı.” dedi.

MediaMarkt’ın desteğiyle IFA 2019’dan yeni gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Bizi takipte kalın.