7. Nesil iPad Tanıtıldı! İşte 7. Nesil iPad Fiyatı ve Özellikleri

In Haber, Mobil by Anıl Burak KaradedeLeave a Comment

Apple 1 yıl aradan sonra uygun fiyatlı iPad modelini yeniledi. 7. nesil iPad duyuruldu. İşte yeni iPad özellikleri ve fiyatı:

10.2 inç retina ekranla gelen 7. nesil iPad’de 3.5 millon piksel bulunuyor. Bir önceki nesil iPad’e göre 2.5 kat daha parlak ve 3.7 kat daha geniş bakış açısına sahip yeni nesil iPad’in en çok satan bilgisayardan 2 kat daha hızlı çalıştığı belirtildi.

İçerisinde A10X Fusion işlemci bulunan tablet modeli, ikinci jenerasyon iPad Pro ile aynı işlemciyi kullanıyor. Bu da giriş seviyesi bir tablet için oldukça iyi bir işlemci demek. Bunun dışında ilk kez bir iPad yüzde 100 dönüştürülmüş alüminyumdan üretilmiş.

7. nesil iPad özellikleri

7. Nesil iPad Fiyatı ve Çıkış Tarihi

A10 Fusion işlemciden güç alan yeni nesil iPad, yüzde 100 dönüştürülmüş alüminyum malzemeden üretilmiş. Bugün itibariyle ön siparişe açılan yeni nesil iPad’in 32 GB’lık başlangıç fiyatı ise 2.499 TL. 128 GB model ise 1.299 TL’den satılacak. Tanıtılan diğer Apple ürünlerinde olduğu gibi 7. nesil iPad’i satın alan kullanıcılar, 1 yıllığına Apple’ın oyun servisi Arcade ve TV hizmeti Apple TV+’a ücretsiz sahip olacak.