Anasayfa IFA IFA 2019 Logitech K380 Klavye ve Pebble M350 Fare

Logitech K380 Klavye ve Pebble M350 Fare

Logitech K380 ve Pebble M350 - IFA 2019 #28

Windows ya da Mac, Logitech K380 kablosuz klavye ve Pebble M350 fareye IFA 2019’da baktık. Tasarımları ve özellikleriyle bakalım neler var…

Logitech’in farklı bir tasarım anlayışı ile kullanıcılara sunduğu iki ürün dikkatimizi çekti. Bunlardan ilki Logitech K380 kablosuz klavye. Bu model de üç farklı bilgisayara aynı anda bağlanabiliyor. Daha sonra F1, F2 ve F3 tuşlarıyla cihazlar arasında geçiş yapabiliyor.

Sadece kablosuz olarak kullanılabilen K380’in yükseltme ayağı yok. Pil yuvası ve açma kapatma tuşu haricinde ek bir açıklık yok. Tuşların tasarımları ise eski daktilolarda olduğu gibi yuvarlak. Beyaz renkli, ferah bir görünümü var. Hem Windows, hem de Mac OS desteklediği için tuşların üzerinde Windows tuş yazılarını da, Option, Command gibi Mac yazılarını da görebiliyoruz.

Pebble ise çakıltaşı anlamına geliyor. Oldukça şirin bir tasarımı var ve yuvarlak, daha doğrusu oval tasarımı ile K380’e eşlik etmek için tasarlanmış. Bu ikilinin beyaz, siyah ve açık pembe/krem tonlarda üç farklı renk seçeneği var. K380 Logitech’in sessiz ve alçak yapılı tasarımlarından birisi. Klavyenin aksine sadece Bluetooth ile değil, 2.4 GHz kablosuz sinyali ile ufak alıcısıyla da bağlanabiliyor. Tek bir kalem pil ile 18 ay çalışabiliyor.

Tüm IFA haberleri ve videoları…
IFA Sponsorumuz Mediamarkt…
Farklı klavye, fare ve çevre ürünleri MediaMarkt‘an satın alabilirsiniz…